• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
S

slavonija123

Guest
lijep pozdrav svima, nova sam na ovom forumu pa nisam upućena u sve to i ovo će definitivno biti off topic ali ne znam gdje drugdje da napišem to.
stvar je slijedeća imam junicu godinu i pol dana staru, prenijela je pola trudnoće do sada, ali se razboljela, zvala sam veterinare i oni nažalost ne znaju šta joj je točno (2 veterinara su bila) pa možda netko od vas je imao nešto slično da mi može objasniti kako i gdje da potražim pomoć. Naime junici u ustima raste divlje meso, na lijevoj strani čeljusti to je sada naraslo stvarno veliko prvo su veterinari mislili da je to nekakva upala zuba i pokušali su to liječiti ali nije to to, a "divlje meso" i dalje raste, iznutra to izgleda kao zagnojeno, krava je u bolovima a ja ne znam kako joj pomoći, veterinari kažu da je moguće da je to rak ali i dalje ne znaju kako to liječiti. inače sam iz okolice Đakova. ako je itko imao slično iskustvo molim vas da mi se javite, strašno je gledati kad životinja pati, puno hvala svima!
pozdrav
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Ako junica trpi bolove prodaj je za meso i nadoplati nešto kuna i kupi drugu bređu junicu.To je jedino moguče u ovoj situaciji.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
evhttp://www.apprrr.hr/sto-je-do-sad-isplaceno-i-sto-slijedi-788.aspx
evo vam link pa obratite pažnju na potcrtano
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Ja sad zval agenciju veli zenska da nemre provjerit kolko mi je ukupno odo,breno za zemlju,mlijeko i krave,da ce znat drugi tj kad krene isplata al uglavnom ovo za krave je sve za ovu godinu vise nema
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
Ja sad zval agenciju veli zenska da nemre provjerit kolko mi je ukupno odo,breno za zemlju,mlijeko i krave,da ce znat drugi tj kad krene isplata al uglavnom ovo za krave je sve za ovu godinu vise nema

Može ti pogledat samo ne želi tj nesmije ili se ne usudi
 

ivica1963

Novi član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
2
Pozdrav,
pročitao sam na ovom forumu da se na aplikaciji Agronet može provjeriti koliko je stiglo poticaja. Negdje je netko rekao da se to provjerava na REGISTRI I EVIDENCIJE>>Osobni podaci. I da treba pisati plavim slovima da je došla nekakva obavjest u pdf formatu. Kod mene nema ništa takvoga. Je li moguće da još nisam ništa dobio ili ja krivo provjeravam? Inače, očekujem poticaje za mliječne krave.
Hvala
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Još se nemože ništa videti.Poslije isplate cijelog prvog dijela vele da će se onda videti kom obojci kom opanci.
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Kako su znali kad ce pocet isplata iz eu fonda a nisu jos ni imali novac na raspolaganju dali su ga dobili ko zna.....
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Na "Agroportalu.hr" imate tocno navedeno kolko cega i za sta je isplaceno....i svi ostali podaci o predstojecim isplatama!!!
 
D

daiwa

Guest
Pozdrav . Ja sam novi ovdje.
Imam jedno pitanje.
Otac mi je imao OPG i dobivao je poticaj i sve to. On je preminuo prošle godine u 7 mjesecu, a ja sam se nastavio baviti tom poljoprivredom točnije sijanjem kukuruza i pšenice. Sad sam sreo jednog njegovog prijatelja koji mi veli da bi tata još trebao dobiti poticaj za ovu godinu kome da se obratim za savjet inače sam iz Velike Gorice. Ja nisam išao ništa ganjat u svezi toga jer smo dugo čekali da ostavinska bude gotova.
Inače smo i zatvorili (morali) račun u banci preko kojeg je tata dobivao poticaj
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Pozdrav . Ja sam novi ovdje.
Imam jedno pitanje.
Otac mi je imao OPG i dobivao je poticaj i sve to. On je preminuo prošle godine u 7 mjesecu, a ja sam se nastavio baviti tom poljoprivredom točnije sijanjem kukuruza i pšenice. Sad sam sreo jednog njegovog prijatelja koji mi veli da bi tata još trebao dobiti poticaj za ovu godinu kome da se obratim za savjet inače sam iz Velike Gorice. Ja nisam išao ništa ganjat u svezi toga jer smo dugo čekali da ostavinska bude gotova.
Inače smo i zatvorili (morali) račun u banci preko kojeg je tata dobivao poticaj

idi u agenciju za plaćanje i to što prije dok još traje isplata
 
D

daiwa

Guest
mislis ovdje Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju
Ulica grada Vukovara 269d, 10 000 Zagreb
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh