• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ovaj Jakovina nas pravi budalama, sad će negdje iskočit i reći isplata do kraja veljače.
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
toliko smo svi napeti zbog isplate poticaja tako da Zoki sigurno nije registriro što točno piše,vjerujem da je mnogima izmamio osmjeh
ima li iko kakvih informacija kad nastavljaju dalje sa isplatom kuna,vrane nek si oni uzmu!

a jbg.prijatelju brzinski procitao ali znam da nisam jedini koji to zeljno ocekivaju :-D
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Sad bilo na Nova Tv-u da se Linič zadužio ,da bi mogao platiti u EU blagajnu nekakvu članarinu,kako bi između ostalog RH dobila novac za isplatu poticaja u poljoprivredi.Tako da od love nema ništa još koji dan,dok EU ne uplati.:mad::
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Opet su svi u kolu: Lažovina i Dudeki!:(devil)::cool2::icon_toilet::icon_toilet:
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
A ljudi ali me nasmijete s svojim komentarima, jadan sam kao i vi i još uvijek čekam.....
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
nije meni jasno ni gdje su završili ovih 307 miliona,jer koliko vidim po komentarima niko nije dobio baš neke novce a ipak je to dosta veliki postotak od planirane isplate
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Sad bilo na Nova Tv-u da se Linič zadužio ,da bi mogao platiti u EU blagajnu nekakvu članarinu,kako bi između ostalog RH dobila novac za isplatu poticaja u poljoprivredi.Tako da od love nema ništa još koji dan,dok EU ne uplati.:mad::

koja emisija?vijesti u 17h,valjda bude i u dnevniku.:icon_oak:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
nije meni jasno ni gdje su završili ovih 307 miliona,jer koliko vidim po komentarima niko nije dobio baš neke novce a ipak je to dosta veliki postotak od planirane isplate

Pa gdje i uvijek, kod najjačeg igrača.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
ali on nema krave,duhan,TUG
ili to za njega ne vrijedi ????????
Ustvari najviše me buni različite cifre po grlu pa se iskreno nadam da će se to izjednačiti
270 kuna po kravi mi se čini i više nego malo
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
Nitko ne spominje dugove prema poreznoj.Na koji će način ove godine to riješit tj kad će si uzet?Dali u prvoj ili drugoj isplati i od koje visine duga će si "uzimat"
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh