• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jel sijelo kome za ratarske kulture ili još ništa? Vidim da svi pišete za int., eko, krave i krmače ali nitko ne piše za zemlju pa da upitam?
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Kolko ljudi pišu samo za int. TUG i mlječne krave, a za dojilje, premije i zemlju ništa još....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Meni sjelo nekih 400 kn za oranicu i livade..šta je to, vrag nek ga zna...
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
sijelo za mliječne krave,erste,po mojem izračunu oko 270 kuna po kravi
mislim da su i prošle godine na više puta isplaćivali tako da nada postoji
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Imam jedno pitanje, sad gledam malo prošlogodišnje isplate premije za mlijeko, pa oni su isplatili zadnju premiju za 10 mjesec 2012. Znači 11 i 12 mjesec ništa i da li sam u pravu?
Faktički sada bi trebali isplatiti te dvije plus cijelu 2013... Ako sam u pravu
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
neboj se da bi isplatili...mlijeko od predprosle godine isplaceno je u 10jednakih rata,znaci nema 11. i 12. mjesec.. nisu oni prosle godine dosta toga isplatili a i nece,sto si dobio dobio..nova godina nove pobjede i nove nepotpune isplate, zivila nama "nasa" vlada...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ovaj tjedan ide od Europe ostatak.
Čuo sam da nekima ispalo za krave od 220-450 kn grlo
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Meni prekjučer sjelo nešto novaca. Ako je za krave onda je 343 kn po komadu...
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
Imam jedno pitanje, sad gledam malo prošlogodišnje isplate premije za mlijeko, pa oni su isplatili zadnju premiju za 10 mjesec 2012. Znači 11 i 12 mjesec ništa i da li sam u pravu?
Faktički sada bi trebali isplatiti te dvije plus cijelu 2013... Ako sam u pravu

Lani je išla isplata u deset rata a ne po mjesecima tak da nemamo više ništa za dobit iz 2012 godine.Vjerojatno si dobio onaj papir od ministarstva gdje ti piše koja ti je kvota bila koliko kg mljeka to X 0,50 manje članarina za HPA i manje za analizu mljeka.Ove godine je meni došla kvota a isplata bi trbala bit u jednoj ili dvije rate a možda i ništa ko to zna.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh