• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ocito nemoze,ja ímam duhan i ni lipe,a procitaj unazad postove vidjet ces da je to tesko odgonetnuti,no i mi dosta toga ne kuzimo...mozda su određeni oblik plačanja dobile neke županije,jer možda tutnu svud pomalo,gdje ima manje za platit a da opet mogu reć da su krenuli.
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
Evo sa današnjim danom je sjelo nešto za mlječne krave, vjerojatno oni 42% jer je iznos manji.....
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Evo sa današnjim danom je sjelo nešto za mlječne krave, vjerojatno oni 42% jer je iznos manji.....

Kak danas pa nedelja je....u kojoj banci?tih 470 kn bu nam sve za krave kad su rekl da je 100% isplaceno za krave..krmace i taj osjetljivi sektor,ljudi pisu 530 kn po krmaci a nama manje za krave pa ko je tu lud vise sta radi gamad
 

gizdava

Novi član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
20
pa kaj je ovo ,svako dobiva drukčiji izračun i po ovome kak se kolege javljaju malo je isplaćeno.
 

orehovec

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
55
erste banka je u pitanju, ali valjda je to bilo pušteno u petak samo je današnji dan uknjiženo, ja mislim da nije sve nego tih 42%
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Trajni nasad eko, ništa.

Dajte čitajte, ima pred par stranica link. Novci idu 4 dana, kreću u petak, znači do srijede. I od srijede ili četvrtka ćemo moć vidjet na agronetu šta i u kolikom iznosu je plaćeno.
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Evo i mojih iskustava upravo donešenih s bankomata Hypo u Đakovu
Integrirana 18 ha +1 kravica + 6 krmača
Uplaćeno oko 10 000 kn (nešto bilo na računu pa neznam točno u kunu)
Po kojem je to sad sistemu isplaćeno ...!
Ako je rečeno integrirana 100%, što je tu 100%, dali je to samo razlika od konvencijonalne isplaćena u cijelosti što ispada oko 555 kn/ha (što je u granicama do 800kn) pa će ostalih 42% konvencionalne biti uplaćeno idući tjedan ili je u pitanju neka druga računica stvarno mi nije jasno...
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Po meni dobiti ćemo ono što je EU uplatila, dakle 25 posto od 300 eura po hektaru što iznosi oko 550 kuna po hektaru.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Evo i mojih iskustava upravo donešenih s bankomata Hypo u Đakovu
Integrirana 18 ha +1 kravica + 6 krmača
Uplaćeno oko 10 000 kn (nešto bilo na računu pa neznam točno u kunu)
Po kojem je to sad sistemu isplaćeno ...!
Ako je rečeno integrirana 100%, što je tu 100%, dali je to samo razlika od konvencijonalne isplaćena u cijelosti što ispada oko 555 kn/ha (što je u granicama do 800kn) pa će ostalih 42% konvencionalne biti uplaćeno idući tjedan ili je u pitanju neka druga računica stvarno mi nije jasno...

Npr za integriranu ima 10 milja a po ha je valda 600 kn maksimum ali kad oni podjele sve hektare sa cifrom ispadne puno manje ali oni pod 100 % podrazumjevaju cjelu stavku od 10 milja koja je ispucana tako i dalje po drugim stavkama
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
I meni sijelo u erste 31.01 tug a danas 339 kn po kravi nadam se daće još nešto dat lani je sjedalo tri puta za krave.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh