• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,609
Provjereno i potvrđeno....dio moje love u poreznoj.......bez blokade,ovrhe,rješenja,obavjesti.....opet ponavljam dug je dug i mora se namirit....al na ovaj način,.......majke mi o ovom sam sanjo kad se išlo devestprve....:fiery:


Labavi potpisujem svako slovo tako i kod mene,kaže referentica uzela država za dugovanja bez pitanja obavijesti ili bilo čega drugog KATASTROFA možemo samo ovo :icon_butt: ičekati
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Kako si mislio, opet tražit i dobivat, a ne plaćat dugove- zbog takvih i je država u banani, to su navike onih kojih smo se jedva riješili 91., al navike i obrazac ponašanja je čini se ostao.:mad:::icon_axe::(devil):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Dingo jel ovo mene ide,jel si ti dobro pročitao šta piše......."dug je dug i mora se namirit".....a pisao sam o načinu uzimanja kakvo sumnjam da u pravno uređenim društvima postoji.Meni jedna firma u mom okruženju duguje lijepu svotu novaca več par godina,šta misliš da odem tamo,samo tako,i uzmem si iz blagajne onoliko koliko je moje?Šta misliš šta bi mi se desilo.E vidiš tako se ponaša država nastala devedesete......o tome sam pisao.....i više neču polemizirati.
I da,zbog ovakvih kao ja država sigurno nije u banani,več zbog svih nas zajedno,jer državu uništavaju nesposobni,korumpirani političari a mi smo ih birali,nije uzalud ona"narod ima vlast kakvu zaslužuje.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Labavi@ U razvijenim zemljama ,taj dug koji ti potražuješ od druge firme, država automatski namiruje od tvoga dužnika u slučaju ako si ti dužan državi.
Znači ti nemaš zajebancije oko potraživanja duga od dužnika .
Došlo bu to i jednom kod nas :(rofl):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Pa to bi bilo super jer se več dugo vučem po trgovačkom sudu u VŽ,da se namire od njih ja bi sad dobio poticaj u cjelosti a ovo lovu iovako sumnjam da ću izvući...
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Nije tebi labavi, dobro sam te razumio, nego jlukaci7- njemu je upućeno i takvima.
Za tvoje potraživanje kada budeš mogao ti dužniku uskratiti što si zaradio, odnosno kada to bude "država" napravila za tebe- tek tada ćemo biti Država, do tada ćemo biti nečiji protektorat ili kako narod kaže prčija.:icon_butt::(devil):
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Soony,vrlo jednostavno,odeš ili nazoveš poreznu i oni ti lijepo kažu...država napravila prijeboj,i kažu ti koliko ti je uplačeno.....sve pet al način nije u redu...

Evo isti slucaj i kod mene, kaze teta (ona punija, zna labavi) je nemamo mi nista s tim,,,:icon_scratch:
jbte a tko onda ima?
kao agencija je to sama napravila prijeboj, ccc,,,
sve ok ne kazem ja nista ali reko pa zar se nije mogla napraviti bilo kakva obavijest ili bar pustiti da cjelokupni iznos sjedne na racun pa ga onda prebaciti drzavi da se vidi put novca,,,

:s:

Morat cemo cini se i mi napraviti jednu savsku pa mozda i nekom od nas padne sjekira u med,,, :(nod):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kad se dalo ispregovarati i cijela RH je bila uz poljoprivrednike su se vođe debelo pogodile sa državom tak da nam sada ne pomognu niti 3 savske!
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,609
Nije tebi labavi, dobro sam te razumio, nego jlukaci7- njemu je upućeno i takvima.
Za tvoje potraživanje kada budeš mogao ti dužniku uskratiti što si zaradio, odnosno kada to bude "država" napravila za tebe- tek tada ćemo biti Država, do tada ćemo biti nečiji protektorat ili kako narod kaže prčija.:icon_butt::(devil):

Dingo krivo si mene i Labavog razumio obaveze za tekuči mjesec nisu bile podmirene do određenog datumai porezna skinula kako piše labavi bez ikakovih obavijesti a to su več jednom napravili prije kratkog vremena(mislim prošle ili pretprošle godine ali u prvom dijelu isplate):drink:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Prošle godine;ali ždere me i to što to rade bez ikakve logike.Provjereno znam ,npr,neko ima 5 tskn duga i uzmu mu sve,a neko 20 tskn i ne diraju ga,u nekim uredima čim imaš par tisuča odmah te blokiraju,a negdje ljudi nakupe na desetke tskn duga i nikom ništa.....jel i to može u uređenoj državi:(envy):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh