• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Nisam provjeravao ovih dana što mi je isplaćeno.... da li je išlo što za krave doilje, tug i eko?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Kičo,mislim da oni u agenciji imaju sve pripremljeno i nama koji imamo duga jednostavno nisu isplatili,iako mi se nikako brojke ne slažu,fali.......ostaje tračak nade još danas ali nevjerujem,moja branša je sve dobila(koji jesu).Mislim da ćemo samo kasnije dobit obavjest o prijeboju,no dobro i to je dug koj se mora riješit,samo me boli što se meni ovo prvi puta desilo,a šta sa onima koji su sve ove puste godine nakupili po stotine tisuča kuna duga,prepisali na drugog nositelja i sad im se j... za sve.
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Jbg,prika ja i dalje bez blokade,bez ovrhe ali i bez love,nevjerujem da više bude šta kad dosad nije bilo,dobio 11 tskn od 35,ima i nešto duga pa mi sad ništa nije jasno.....mogu li uskratiti da te ne obavjeste,zašto uzeli koliko se njima prohtje,na poreznoj se ne vidi proknjiženje.......ja uvjek dosad bio zadovoljan a večina kukala,sad ja u klincu a svi prezadovoljni......a proči će i ova epizoda,žilav sam ja......

Promjeni ime,umjesto labavi,stavi žilavi !
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Kičo,mislim da oni u agenciji imaju sve pripremljeno i nama koji imamo duga jednostavno nisu isplatili,iako mi se nikako brojke ne slažu,fali.......ostaje tračak nade još danas ali nevjerujem,moja branša je sve dobila(koji jesu).Mislim da ćemo samo kasnije dobit obavjest o prijeboju,no dobro i to je dug koj se mora riješit,samo me boli što se meni ovo prvi puta desilo,a šta sa onima koji su sve ove puste godine nakupili po stotine tisuča kuna duga,prepisali na drugog nositelja i sad im se j... za sve.

Labavi, ja mislim da nije do toga jer ni meni nije sve isplaceno a nemam duga,,,:icon_scratch:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zna li se sada točno koliko se sveukupno po hektaru mora dobiti za ratarstvo, gdje je to jedina proizvodnja, bez posjedovanja životinja?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Za ratarstvo bez stoke do sad dobio ukupno 1392 kn po hektaru. Imao sam prošle godine kntrolu na dvije parcele, duga imam ali ne toliko koliko bi mi još trebali uplatit.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eh, to je to vjerojatno - koliko sam ja shvatila, to je cijelokupni iznos.
Naime, za vrijeme onog polaganja tečaja za herbicide, gospođa iz savjetodavne je rekla da je krumpir - a moj je kraj prvenstveno krumpiraški - prebačen iz povrčarstva u ratarstvo, i da će poticaj biti ove godine puno manji, govorila je o nekigh tisuću tristo i nešto kuna.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ne znam, ja poticaje ne dobivam - zapravo sam za iznos poticaja dala zemlje u najam, i ne vodim brigu obzirom da su ljudi ozbiljni i pošteni i nema nikakvog muljanja. Iznos koji dobiju sveukupno podjele sa brojem hektara za koji dobivaju, pomnože sa mojih jedanaest i to mi isplate svake godine.
Ok, onda dakle mogu očekivati puni iznos kod isplate.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Iznos poticaja plus tisuću četristo kuna po hektaru najma..
Ako je toliki poticaj, to bude trideset sedam tisuća kuna za deset hektara. I onaj jedanesti... nebu loše.
Ako je manji, bude manje. Prošle je godine bio oko tisuću sedamsto pedeset, pa mi je ispalo oko tri tisuće i nešto sitno po hektaru.
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Iznos poticaja plus tisuću četristo kuna po hektaru najma..
Ako je toliki poticaj, to bude trideset sedam tisuća kuna za deset hektara. I onaj jedanesti... nebu loše.
Ako je manji, bude manje. Prošle je godine bio oko tisuću sedamsto pedeset, pa mi je ispalo oko tri tisuće i nešto sitno po hektaru.
Kakva je to zemlja da je tako velik najam?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Poticaj je 2350 po hektaru i jos 1400 za najam što znači da ste za zakup dobili 3750 po hektaru?? Ja iste sekunde dam svu svoju zemlju za te novce... i na zden gemišt!!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,481
1400 za ha nije puno. Toliko je kod nas jutro.
Da mi je naci takvu musteriju da mi da poticaje i zakupninu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma to je sve stvar dogovora.
Kulture koja se sadi.....
Nećemo ovdje o tome, nije tema.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Za mene koji imam 180 ha u najmu, to je čisto lihvarstvo :(rofl): . Ne zamjeri Johabice :eek:: , 1300 kn je najveći najam kaj plaćam po ha, poticaj naravno ide meni .

Da se i ja pohvalim sa poticajem, na račun mi isplaćeno čitavih 3.790,00 kn u ovoj drugoj rundi :(envy): . Ne znam da li ima jos takvih slucajeva ?
Nemam nikakvih dugova, financijskih disciplina, blokada....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh