• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
El isplaćeno šta prvi puta za mliječne krave? Što se tiče ovoga za oranice to sam dobio u cijelosti kad se zbroji prvi dio i sada. Koliko bi trebalo biti za mlijeko?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Meni sjelo još nešto, što je ovo :)

AGENCIJA ZA PLAĆANJA U POLJ., RIB. I RUR. RAZV.-PLAĆ. POT. IZ EAFRD-A
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Oduvijek si ti meni bio sumnjiv. Tijekom godine najljući kritičar i političar a kad je isplata najviše novaca plaćeno = plaćenik.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Baš bi javno objavio, šutio bi ko p... ko i svi plaćenici i uhljebi, a i nije neka lova nego mizerija kad vidim koliko drugi beru.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Koliko ste imali uplata??!! Ja jednu 23. a drugu 24. danas ništa.Možda se sutra ugodno iznenadim na bankomatu.
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
jučer sjelo neko financiranje dodatnih nacionalnih...kaj je to...
dali je po vama završila isplata ili će biti još kaj...
ako se izračuna do sad je isplačeno 1.487.597, 3
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Novaca nikad dosta,ali... moram bit realan pa priznat da sam zadovoljan sa isplaćenim poticajem .U usporedbi sa proteklom godinom otprilike za 70% više :(happy):

Da nebude da samo kukamo i jadikujemo treba nekad i priznat ako je nešto dobro:(clap):

Još da se malo regulira tržište i cijene(što je najbitnije) možda i bude neke perspektive !?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ja sam ostao pozitivno iznenađen s obzirom na moju situaciju oko blokiranog računa,uspio sam dobiti taj drugi dio ,riješio goruće probleme i idemo dalje.Dogodine sigurno bude problema kod pojedinaca ali to će se vidjeti kada dođe vrijeme isplate
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jbg,prika ja i dalje bez blokade,bez ovrhe ali i bez love,nevjerujem da više bude šta kad dosad nije bilo,dobio 11 tskn od 35,ima i nešto duga pa mi sad ništa nije jasno.....mogu li uskratiti da te ne obavjeste,zašto uzeli koliko se njima prohtje,na poreznoj se ne vidi proknjiženje.......ja uvjek dosad bio zadovoljan a večina kukala,sad ja u klincu a svi prezadovoljni......a proči će i ova epizoda,žilav sam ja......
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Jbg,prika ja i dalje bez blokade,bez ovrhe ali i bez love,nevjerujem da više bude šta kad dosad nije bilo,dobio 11 tskn od 35,ima i nešto duga pa mi sad ništa nije jasno.....mogu li uskratiti da te ne obavjeste,zašto uzeli koliko se njima prohtje,na poreznoj se ne vidi proknjiženje.......ja uvjek dosad bio zadovoljan a večina kukala,sad ja u klincu a svi prezadovoljni......a proči će i ova epizoda,žilav sam ja......

Ista stvar i kod mene cak i cifre priblizne. Gdje je lova?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh