• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
I ljudi jel ima kakvih novosti oko tih čudnih isplata? Poznanik mi dobio na 10ha svega 3300kn za ratarenje!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ja spadam u "zaboravljene" ili još bolje "otpisane", nema ništ...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To ti je źivi dokaz kako se mulja na poticajima! Naseru ti hrpu kratica o ovome, onome i onda si ti računaj koliko si za šta dobil i kada, kao da svi imamo vreme odgonetavati šta je i koliko.
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Dok god sutimo, trpimo i mirno sjedimo, bili crveni ili plavi oni ce nas vuci za nos i raditi od nas budale. Robovi smo uvozu i stranom kapitalu i nikad nam nece biti vise dobro, sa tim se na zalost moramo pomirit ili ne...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Danas sjeo i drugi dio..:icon_pray: ukupno 2300 kuna po ha ja oduševljen..
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Dok god sutimo, trpimo i mirno sjedimo, bili crveni ili plavi oni ce nas vuci za nos i raditi od nas budale. Robovi smo uvozu i stranom kapitalu i nikad nam nece biti vise dobro, sa tim se na zalost moramo pomirit ili ne...

Nemoj tako sad ce se javiti simpatizeri ove ili bivse vlasti i objasnit ti da su plavi pravi, a crveni krivi ili obrnuto. Ustvari svi su isti sljam.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pošto prvi dio odnijela ovrha ,na ovom drugom dijelu vidim da je to to, ja zadovoljan a vjerujem i oni koje sam danas riješio preko uplata,uglavnom sve je to zbrkano sa ovim njihovim modelima isplate
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma da ga je*eš ako znam,to njihovo žvrljanje me izludi,za crne krave je 500 kuna sigurno,za ovo regionalno ne znam,ali 2000 tisuće je sigurno po hektaru,manje nije,ma ja zadovoljan
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Meni po mojoj računici od sad i prošli put fali nekih 800kn po hektaru, ali tko sam ja da računam?? Moje je da plačam račune! :)
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Najveća je tajna kako neki uz ovakvo znanje matematike uspjevaju održati svoja gospodarstva na životu i kada tome pridružimo riblje pamćenje- sve je to čudo neviđeno.:(devil):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Fučka se njima, za 30+ tisuča na mj. i moja koža bi bila debela ko zmajeva a odgovornost nikakva! Šta mislite zašto je Lažovina još uvijek ministar?? Obećam 3, dadem 2 i hop, evo ti opet željene uštede od milijardu kuna u proračunu! Takve trutove Mile voli najviše!
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
koliko sam čuo plaćeno je regionalno plaćenje u cjelosti.nama je za 52 ha sad dobili 42000kn e sad svako dobije drugačije.navodno premija za mlijeko i za krave nije došlo.:(wasntme):
 

matomz

Član
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
34
Meni sjeo drugi dio na 2 puta jučer i u utorak kada se zbroji 1. i 2. dio ispada 2411 kn po hektaru ja prezadovoljan :(rofl):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,984
"Neću politiku u moju butigu" reče Meštar
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh