• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jel to sad za duhan 3,35 plus 2,22? Jel ide jos po ha?
Labavi kak je sjelo? Meni nikak nepase

Meni sjelo 338,00 kn.......sad ti računaj kak ti paše....jedino imam dosta pouzdanu informaciju da do petka ide još jedan dio,al kod mene je neka čudna zavrzlama,imam duga pa su mi vjerojatno odmah obustavili jedino neznam zašto su mi i ovih 300 kn uplatili,zvao poreznu kod njih se ništ nevidi,sve ok,zvao FINU,i kod njih sve ok,nema ovrhe,blokade ništa.....očito u metropoli mogu raditi ko i kako hoče,nema rješenja,nema prava žalbe........da sam mlađi odo ja iz ove vukojebine...djeci to stalno savjetujem,nadam se da će me poslušati......
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Jel to sad za duhan 3,35 plus 2,22? Jel ide jos po ha?
Labavi kak je sjelo? Meni nikak nepase

3.35 po kili za 2014 godinu si dobio isplaćeno 100%-tnom iznosu u prvoj isplati poticaja. Ove 2,22 kn ti nije svima isto ovisi ti referentna godina koja je nama duhancima bila mislim 2010 god (uključivalo je 40% Kg kojih si imao te godine) . I te 2,22 i količina ha su se zbrajali u regionalno plaćanje dok je sad to osnovno plaćanje.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Na riznici i danas uplata malo iznad 500 milijuna. To je valjda dio koji nije uplačen jučer.
 

tomo1973

Novi član
Tu od
30 Ožu 2015
Poruka
7
Meni maloprije sjeli novci a piše "Financiranje dodatnih nacionalnih i izravnih plačanja " valjda je to onda za krave dojilje a sad ne znam šta je sa mlijekom. Prema ovome dobio sam 7000 kn više nego u prvom dijelu u proljeće
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
sjelo jedinstvno plačanje...regionalno nije...imamo mliječne krave, zemlju i mlijeko premiju...:s:
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Evo upravo sijelo sva novac. Uplatili su na dva dijela regionalno placanje. Ispada 2355kn/ha sveukupno za 2014godinu.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
I kod mene sjelo do zadnje lipe. Jučer sam napisao da če sve isplatiti. Hvala Bogu...i na tome.:icon_thumright:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh