• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Nisam u blokadi,manje nego prvi put...
Prvi put otprilike 1000 kn/ha,sad 720 :icon_evil: :icon_evil: :mad::
KOJI LOPOVLUK LJUDI MOJI DRAGI!!!!
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Nisam ni pogledao racun al vec vidim da cu ovih dana pakirat stvari, strpat zenu i djecu u aufo i pravac Hamburg!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
I kod mene točno 740 kuna po hektaru fali puno............:(devil):
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Ne želim da me se shvati kao provokatora,ali,poticaj treba biti koliko?
I ako sam ja skužio kako oni rade,od iznosa poticaja,dijeli se broj korisnika,i ispadne koliko ispadne...
Tako je meni lani za pčelarstvo bilo,kao do 60% povrata,na kraju ni manje ni više nego 28%.Za toliko sam mogao dobiti i na crnjaka opremu,i nebi morao čuvati račune i opremu 5 godina...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja dobio ravnih 581kn po hektaru, Međimurska županija, zagrebačka banka, nemam blokade, ovrhe, ništa! Tu boga mi j... lud zbunjenog!!
Baš me zanima dali je Todorić dobio išta umanjeno? Izborna je godina, sa sponzorima se ne zajebavaju!!!
 
Posljednje uređivanje:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Ja ovak razmišljam...Hrvatska dobiva od EU 2 omotnice...ukupnog iznosa karikiram milijardu kn.
Prva omotnica iznosi 600 milja i to je prvi dio poticaja i kaže Jakovina "isplatili smo 50% poticaja",to je kao prva od dvije omotnice.

Drugih 50% iznosi 400 milja i to je sada ta razlika,i zato i manje love...
Možda sam u krivu,ali znam da je onako kako nama ne odgovara!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Mentor svih mentora je davnih dana rekao da smo stoka sitnog zuba i tako se odnose prema nama!
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Cini se da oni jebu tjeraju sa rajom,,,
samo da im se ne lupi jeba u glavu,,,

Vjerujem da ovo nije cijeli iznos koji treba biti uplacen,,,
meni prvi dio iznosio 1100,oo a drugi 131,oo kn,,,
za hektar i po' vocnjaka premalo,,,

Sve mi se vise cini da cu se ja odreci te crkavice od poticaja jer to nije vrijedno mojih zivaca a i onda nebu me nitko sexal ni u vocnjaku niti na putu do vocnjaka,,,
zbogom onda i papirologijo i sve ostalo,,,

Nebi me cudilo da nakon ovog pocnu dolaziti i inspekcije i dr*aju nas za ambalazni otpad, za tocno vođenje evidencije o koristenju zastitnih sredstava, o postivanju pravilnika za koristenje istih i da ne nabrajam dalje,,,
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,191
Ilegala ljudi i paralelno tržište je jedini put (trampa, rad za hranu...)

Sjetite se kaj je bilo u Grčkoj i Španjolskoj nakon kaj ih je eu stjerala u bankrot. Oni su amateri prema onom kaj se nama sprema.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
ZJ, tamo sredinom 2009 dok se kriza zakuhala jedan moj sused, malo veći poljop., je uz čašicu više rekao jednu veliku istinu oko krize; kriza je švabi kaj si nemože svake 2g., kupiti novi auto, ić mj. dana na more, u zimi na skijanje itd, kod nas nema krize, mi smo naučeni živeti na principu danas imam, sutra nemam, ali se nekak progura!
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Sjelo za nasade 739kn/ha, kada sve ukupno zbrojim dobim 1860kn/ha na godisnjoj razini.
Ekoloska sve ukupno 2752kn/ha.

Znaci po njihovom proracunu tj tabeli koju su objavili treba ici jos uplata za oranice/nasade tj izravna placanja, a ekoloska je u lipu sjela kao sto pise u pdf-u na apprrr.hr

Jedno se zna ziher, od nas polj. glas na izborima nemaju :icon_fU:
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Korištenje prava na plaćanja *

*Jedinične vrijednosti za Regionalno plaćanje su procijenjene, a stvarne vrijednosti ovise o raspoloživim pravima na plaćanja


evo razotkrili smo sto znaci zvijezdica za izravna placanja
 

tomo1973

Novi član
Tu od
30 Ožu 2015
Poruka
7
meni sjelo trečina manje nego u prvom djelu
pošto imam zemlju stoku mljeko ne znam kolko za šta i dali je to sve

Pročitao sam u Agroklubu da ovo kaj je jučer isplačeno da je to za poljop. površine a pošto i ja imam mlijeko i krave dojile se nadam da će nam još i za to biti isplačeno u narednim danima. Meni je sjelo isto za trečinu manje nego u prvod dijelu.
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Zvao sam Podravsku Banku,rečeno mi je da će u petak još sjesti 30 %,onda bi to moglo bit kako je rečeno ?
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Jel to sad za duhan 3,35 plus 2,22? Jel ide jos po ha?
Labavi kak je sjelo? Meni nikak nepase
 

Dube

Član
Tu od
20 Ožu 2015
Poruka
33
Meni sjelo oko 730 po ha bez financijske discipline šta im to znaći, također čuo da bi ostatak trebalo sjesti u 7mj.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh