• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,190
Manje :icon_jook: (piti), pa će vas manje zanositi :icon_rofl:
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Eto nebi ni to dobio da idu kontrole...i ja sam tek 420 kn dobio za krave za zemlju jos nista al valjda bude sutra
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
I jel koliko je onda posto po vašem isplaćeno prvi put pa sad drugi put.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
To je poticaj za proslu god.i za te zahtjeve su prosle odavno kontrolea za nove zahtjeve peju tek na jesen
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Jel ti danas to sjelo...kod mene ni lipe
je onaj neki članak 68 2100 kn, a u prevo turi to bilo 8000 kn

To je poticaj za proslu god.i za te zahtjeve su prosle odavno kontrolea za nove zahtjeve peju tek na jesen
čul sam da kontrole za ovu godinu moraju biti gotove do 10.8.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
čul sam da kontrole za ovu godinu moraju biti gotove do 10.8.

U redu bolje cim prije...al ovo je za proslu godinu poticaj i sta ce kontrolirati kad je za to kontrola morala bit gotova do isplate poticaja..nemogu kontrolurat nesto sta je pobrani i preoeano i sta ja znam sta
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
I ja sam dobio drugi dio,ispada sve ukupno kaka je Zeko napisao,sve u svemu na vrijeme i jako zadovoljan iznosom poticaja.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ma vratite vi nama Čobu on je ipak naš- pa kolko košta, da košta.:icon_rofl::(party):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
I meni sjelo još nekih 400kn po ha. Nekaj je nekaj, a nikaj je nikaj. Sad mi ispada to nekih 2000kn po ha, ja relativno zadovoljan, sad samo moram vidjeti na izvješću iz banke dali je to sa ili bez discipline.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Ja sam 23. dobio oko 1150kn/ha i neku siću za muzne krave mislim 300 i nešto kuna. Šta ima još da stigne?
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
538
Trebalo bi biti 2355 za oranice i 520 za mlječne krave. Nama je isplaćeno tako i jos 300 kn za TUG.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh