• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Komentar je da seljaci i umirovljenici moraju glasat za SDP, jer su za to plaćeni...:)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Malo da živne tema :

gWK2cGX.png
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jel to onda za ovo kaj se predalo ove godine ili dodatak za prošlu godinu?

Ja i ti sami u garaži, šrajfamo po turaži!
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Je li to dobro ili nije tko zna. Do proljeća se više nitko neće ni sjećati te love, a trebati će obaviti proljetnu sjetvu, koja je po mom mišljenju znatno skuplja nego jesenja, prihraniti jesenje usjeve itd.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Mozda do proljeca legne ostatak :D: ja moram priznat da bi mi ovo dobro doslo za jesensku sjetvu.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
A koliko ce biti kuna po hektaru? Svi nesto pricaju,al se nezna kada ce isplata i u kom postotku:icon_axe:
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Evo odgovora na moj upit vezano za tu famoznu isplatu:
Poštovani,

*Isplata avansa je u planu, ali točan datum i iznose još ne znamo.

Srdačan pozdrav,

Služba za odnose s javnošću i informiranje

APPRRR
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
I tako, sjedi Mujo pored rijeke i peca. Na glavi mu cigla. Naidje Fata i pita ga: Sta ce ti ta cigla na glavi? Kaze Mujo-ako mi das da te povalim, reci cu ti. A Fata ce ljutito: Sta ti mislis ko sam ja???
Ode Fata, al eto je za sat vremena nazad. Sto mi bolan ne rece sto ce ti ta cigla. Al Mujo ni cut dok je ne povali. I ajde, pristane ona. Kad su zavrsili poso, kaze njoj Mujaga: Vidis, pecam citav dan i mjenjam mamce, al nista. Ni jedne ribe. A na ciglu, ti si mi treca od jutros.

Tako je nekako i s ovim avansom. Isplatit cemo vam, al ne znamo kad. Mozda poslje izbora. Ako budete dobri. A koji ce mi penis novac za jesensku sjetvu kad svi optimalni rokovi prodju?

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh