• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
864
Evo odgovora na moj upit vezano za tu famoznu isplatu:
Poštovani,

*Isplata avansa je u planu, ali točan datum i iznose još ne znamo.

Srdačan pozdrav,

Služba za odnose s javnošću i informiranje

APPRRR

To su njihove stare partizanske fore....
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Da je neko dobio vec bi brujalo na forumu,ovaj ocito zaj....a!

ne zaje.. dnas je na facebook grupi plodovi zemlje bila rasprava na tu temu i covjek tvrdi da mu je sijelo danas ali sitno cca 300kn/ha
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Hahah, a zadnja informacija iz Agencije da krece 01.11. Ne zna se tocno koliko.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Mi smo dobili nešto sitno još jučer,mislim da je to nekakva razlika od prošlog poticaja,navodno da idu i premije za krave dojilje.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Evo da se pohvalim i ja sam dobil razliku za prošlu godinu, neznamvdali bi se čovek smijal ili plakal! :)
505d34dca09eb68c1d4103fec8964d43.jpg
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ondak si ti njima duzan [emoji14]

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

Siggy

Novi član
Tu od
26 Ožu 2015
Poruka
16
Da se i ja pohvalim da su i meni uplatili cak 9 lipa,cak nemogu za to kupiti ni maramice da brišem suze od smijeha i jada,a sta da vise kažem to je Ljepa naša!

Poslano sa mog Z150 koristeći Tapatalk
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
vidim da su neki dobili pa idem da vidim i ja , nemogu vjerovat 0.08 i kod mene :icon_pray: sad nemožemo reći da nismo dobili
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
0,01kuna HAHAHAHAHAHA
ako neko ima kaj za prigovoriti onda sam to ja kako ste svi dobili vise od mene?!?!?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh