• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma kome kada nema nikakvog reda.ministar stalno priča jedno,pišu drugo,nitko za ništa ne odgovara.
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
Zanimljivo kako nam nisu rekli da se vlada rh obvezala do 80% svo udjela isplatiti umjesto 100%

bolje im je prešutjeti da se ne diže galama? i ne to, neg se ovaj cigan hvalio kako će isplate biti na razini prošle godine, na kraju 20% manje.
meni je zanimljivije kako oni sebi ne skinu plaću 20%
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
bolje im je prešutjeti da se ne diže galama? i ne to, neg se ovaj cigan hvalio kako će isplate biti na razini prošle godine, na kraju 20% manje.
meni je zanimljivije kako oni sebi ne skinu plaću 20%

Bome, da nismo usli u Eu mislim da ne bi imali vise od 1400 kn/ha poticaja, puno sam i rekao...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Problem je sto je lani pun kufer zemlje upisano na potvrde uz dva svjedoka
A koliko je zemlje stočarima dano a iznos je isti...
Ima onih koji su dobili po 1000 kn i manje:mur:
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
267
Problem je u lažima!

Koliko sam shvatio to su na upit Udruzi život valjda samo uz prijetnju zakonom o pravu na pristup informacijama odgovorili...kada je to ministar izrekao (a znao je)? Gdje to piše na stranicama apprrra? Komora koja hoće obavezno financiranje = 0 bodova!
 

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
BDP nam raste a poticaj 20% manji trebali bi bar navesti zašto ili zašto mi plačamo
doprinose koliko oni izračunaju već da platimo koliko možemo i kad možemo jer i nam isplata ide kak oni hoće a u jesen kaj je bila uplata kaj kažu predujam to je trebala biti POMOČ
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Zašto i mi ne bi onda zakup državnog zemljišta jednostavno platili neki postotak manje???!!!
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Proracun za poljoprivredu je ove godine veci nego prosle godine a poticaji nam manji???
Sta reci???
Meni se cini da je lazovina bio bolji a onaj sto je gulio krompir jos bolji...pa sve se mislim da se bojim da nam smjene o og latino-hrvata...tko zna tko dolazi poslje njega?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Proracun za poljoprivredu je ove godine veci nego prosle godine a poticaji nam manji???
Sta reci???
Meni se cini da je lazovina bio bolji a onaj sto je gulio krompir jos bolji...pa sve se mislim da se bojim da nam smjene o og latino-hrvata...tko zna tko dolazi poslje njega?

Problem je u tome što oni kažu da je proračun za poljoprivredu veči,pa to ljudima preko medija izgleda u negativnom kontekstu za nas seljake ,a problem je u tome što su zaboravili napomenuti da im je administracija povečana za stotine novih sisavaca proračuna koji žderu i našu sirotinju.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Zašto i mi ne bi onda zakup državnog zemljišta jednostavno platili neki postotak manje???!!!

Ali da razliku podijelite s nama koji nemamo drzavne zemlje :)
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Problem je u tome što oni kažu da je proračun za poljoprivredu veči,pa to ljudima preko medija izgleda u negativnom kontekstu za nas seljake ,a problem je u tome što su zaboravili napomenuti da im je administracija povečana za stotine novih sisavaca proračuna koji žderu i našu sirotinju.

samo gunđaš......daj radi nešt......stalno imaš nešt protiv tih jadnih državnih službenika.......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prijatelju labavi 01,znaš da smo svi što rujemo po zemlji i oko nje u istim govnima.A toliko šljampave birokracije nema nigdje i kako da ljudi ne bjesne.:drink::drink:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Eh da je jedan,mnogi su se našpranjili.Ovi iz ministarstva su kao Grci,ne vjeruj im niti dok nešto obečavaju.
 

FIOLICA

Novi član
Tu od
29 Tra 2016
Poruka
13
imam informaciju poticaj za 2017 ide u punom iznosu
A imaš li ti informaciju hoćemo li imati vladu i državu jer kako jekrenilo možda budemo CROATIA GMBH?:icon_fU:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,235
Jos nismo dobili ni za 2015 do kraja, a kako bi se onda znalo koliko bude za 2017, to bude tek isplacivano za 2 god, ako bude..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh