• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mislim da je to sjelo ja sam danas bio i bilo je a što je bilo ko to zna.
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
116
Mali, Vama isto treba sjesti za GPP?
Mi imamo samo uplate za osnovno, zeleno, proizvodno vezano i za mlade, a ovo nije posebno naglaseno pa ne znam jel jos nije sjelo ili je ukljuceno u neku od tih uplata.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,096
Bit će posebno naglašeno... provjeri za izvodu uplate od jučer,ili sutra :D
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mali, Vama isto treba sjesti za GPP?
Mi imamo samo uplate za osnovno, zeleno, proizvodno vezano i za mlade, a ovo nije posebno naglaseno pa ne znam jel jos nije sjelo ili je ukljuceno u neku od tih uplata.

Treba da pozamašan je iznos nisam mogao sve ni dignut valjda je sve sjelo.
Rastegli su pa ni nez koliko je do sad došlo.
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
116
Hvala. Mozda onda sutra bude sto, danas nista, znam jer svako malo provjeravam haha :)
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Malo kopao pa iskopao.Lani nam glavnina zemlje nije bila u ppo već samo 19,5ha i to u zpo gdje je poticaj 119eura/ha i to je isplaćeno u cijelosti.Ove godine je sva zemlja ušla u ppo.Teška glupost u svrstavanju općina gdje stvarno ratom ugrožena područja nisu ušla u ppo a prije su imala tug.Ove godine je to ispravljeno i sve je u ppo.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Danas čuo da su ljudi u okolici Virovitice manji proizvođači dobili neki poticaj
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Koliko sam shvatio u komunikaciji sa APPRRR ovaj tjedan je išlo nešto za stoku. Mislim da bi još i idući.
A od sljedeceg tjedna ide TUG, integrirana, eko, još nešto za stoku.
Sa današnjim danom se donose odluke.

Čak mi nisu niti htjeli potvrditi da je sa 30.6. to sve ili bi moglo ostati još nešto i za iza tog datuma.

Poslano sa mog SM-G920F
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Ja sam dobio jucer poticaj za izvorne i zasticene sorte, nekih 462kn/ha. Za TUG jos nisam nista dobio kao sto pricaju pojedinci da im je sjelo.

Pozz ekipo
 

zvoncvit

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
34
Nije prijatelju nikakav sindrom,oko 2200 kn/ha. Mislim da je uplaćeno u petak,u četvrtak račun bio prazan.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh