• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,109
Aj to je bar signal da sustav isplate funkcionira :D

Valjd onda bude do valentinova :D
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Nepopravljivi romantik :D

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
Bit će samo da se ministar Marić uspješno zaduži!!!

Potrebna zaduženja je zaprovo refinanciranje glavnice koja dospjeva u drugom mjesecu. Isplata prvog djela potpore je planirana krajem prvog početkom drugog mjeseca (tako je ministar govorio i nekaj piše po tom pitanju na stranicama agencije), a nesmijemo zaboraviti da 55% potpore financira iz proračuna EU tak da opravdanje nemamo para, prvo se moramo zadužiti ne stoji.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A gle kraj siječnja je ponedeljak 30 i utorak 31 a tko zna možda i nedobijemo pare.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,109
Ja mislim da isplate kreće 27.02 nekako mi je to najlogičniji datum.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Code, za par kuna moram printat izvod od poslovnog računa za knjigovođu, pa na kraju izađu skuplje tinte i papir za printer od uplate. Šala, u našoj novčanoj pustinji svaka kap kuna dobro dođe. ponekad kad mi sfali vode na sušenju sijena dovoljno je ono još malo na dnu flaše da ovlaži usnice.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,109
piUpqp5.png
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Pa bio je avans isplacen krajem 2016.
I jos je gnojivo bilo jeftino....poklopilo se bas i bila je dobra prilika za kupiti.
A pred sezonu repromaterijal poskupljuje svake godine, i to je normalno neznam cemu cuđenje
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh