• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Jel i vama sjelo 30% manje novaca za osnovno,zeleni i preraspodjeljeno placanje?
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Nisu isplate gotove,tek na kraju 6 mj ćemo znati koliko je u konačnici ispl..samo meni nisu ta njihova odobravanja jasna..pa šta rade prije isplate kad mi sad radi njihove greške uopće ne znamo kad ćemo šta dobiti..iaks je rečeno u 3 mj e sad trebaju prvo odobravanja proći pa kad će bit opet točno ne znaju..mislim mi ne radimo od novaca od poticaja ali ovo nije ok da ne znaš s čim raspolažeš a ne daj Boze šta bit dužan za PDV..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Gledajte,zeznuli su s mladima..ide na kontrolu ponovno jer se promijenila uredba..vjerovatno su i sa iaksom zeznuli i ide kontrola..ima nas puno,puno je i para,nije to samo 3 klika mišem...
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Nije normalno da ne znaju propise i da pet osoba u agenciji moraš zvat da bi dobio pozitivan odgovor da na nešto imaš pravo a oni ne znaju promjene pravilnika pa o čemu vise imamo pricat i da kako nekog dobiješ svoju verziju priča pa de stvarno.. mislim da je svaka riječ previše..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Gle ljudski je griješiti,i ne,nije ok da mi snosimo posljedice toga,ali s tim se već nakon nekoliko godina pomiriš.
To je tako,i još solidno funkcionira s obzirom na to gdje se nalazimo.
Vani vjerovatno nije tako,ali zašto bi se mi ugledali na nekog boljeg kad možemo bit aljkavi i traljavi i dobiti za to plaću...
 

Nancha

Novi član
Tu od
9 Ožu 2019
Poruka
1
Pozdrav svima! :)

Dobili smo u 1.i 3.mjesecu prijeboj trazbine za doprinose od Fine.. Nismo znali da se doprinosi placaju bez obzira sto to nije bila glavna djelatnost, stovise, u agenciji su nas uvjeravali da je to greska i da doprinose ne moramo placat..Ispalo je da ipak moramo. Da li sam ja dobro shvatila da se sa uplacenih poticaja agencija automatski naplacuje? Tj na racunu se ne vidi ni uplata poticaja ni isplata doprinosa..

U odnosu na veljacu prosle godine, do sad nam je uplaceno mozda 15% poticaja..(ako zbrojim i te prijeboje)..Da li je moguce da toliko kasne? Takoder, sve uplate do sad (ukljucujuci i one iz 11/18) bile su vezane za klimu i okolis te jedna ovcarstvo, nista osnovno placanje i ostalo... Da li su uplate uvijek tako bez pravila ili je moguce da postoji neka greska?
Oprostite na puno pitanja, odjednom me dopalo da pratim financije opg-a pa nisam jos u toku.. :)
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
391
Bila sam u banki u petak, pa veli bankarica da se klijenti jako žale, kak je malo uplaćeno...
 

Melina

Član
Tu od
26 Tra 2017
Poruka
72
Meni isplaceno 80% od ukupnog izracuna za 2018 god, osnovno zeleno preraspodijelno za mlade i za secernu.
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
Pozdrav zanima me kako to ide sa pravima koliko ja dobim poticaj ili dali ga opce dobimm npr.za jedan hektar ako mi covjek koji je radi zemlju prije neda pravo
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Mutavi 25,
to bi imalo smisla jedino ako se ukinu u čitavom svijetu. Do toga ne može dojti, ne zbog poljoprivrednika, nego zbog korisnika poljoprivrednih proizvoda.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
Jel mi netko može objasniti kako znate što je isplaćeno i kad će što biti isplaćeno?

Ja vidim samo uplatu na račun i opis plaćanja nikad nema smisla, niti piše što je niti koliki postotak.
Kako je kod vas?
Inaće sam OPG izvan PDV-a...
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
391
Jel mi netko može objasniti kako znate što je isplaćeno i kad će što biti isplaćeno?

Ja vidim samo uplatu na račun i opis plaćanja nikad nema smisla, niti piše što je niti koliki postotak.
Kako je kod vas?
Inaće sam OPG izvan PDV-a...
Isto tak.....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh