• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Mislim da je za sada to sve. Bilo je iz EU i HR osnovno i zeleno i preraspodjeljeno. Sad oni koji imaju neka druga plaćanja to ne znam.
Preraspodjela hr dio nije bio,bilo je u petak osnovno i jucer zeleno
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Bilo preraspodjeljeno, sveukupno imam 5 uplata. I piše preraspodjeljeno. 16.02. 2022. je bila uplata. Meni 2032 kune sjelo za preraspodjeljeno.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Ja dobio 474.90 kuna danas preraspodjeljeno.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
Nije bilo ni za duhan po kili a šta se tiče ovog pi hektaru meni sve paše sa onim predujmom sta su uplatili i ovo sad mi ispada 2 400 kuna po hektaru ali sa isplatom za mlade poljoprivrednike
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
143
Prošle godine su mi došle sve uplate do 24.02., ove godine nije upola uplaćeno, k tome manje poticaja nego idućih godina...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Kod mene za sad sve stiglo, ja još čekam samo proizvodno vezanu za duhan. Sjelo do sad cca 3080 kn/ha (sve uplate, i za mlade) isto kao i prošle godine, s tim da su mi nešto uplatili više, valjda preraspodjelu, a za mlade ove godine manje, tj. ne vidim Hr dio za mlade da je sjelo.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Provjerite si na agronetu. Obrisali su sve površine za koje status o vlasništvu tj. zakupu nije reguliran.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
143
U agronetu što se tiče tražene količine i utvrđene sve štima, samo su cifre manje, a kad smo kod parcela, obrisalo mi je 5 parcela državne zemlje koju imam u dugoročnom zakupu koju plaćam već zadnjih 5 godina, i unaprijed plaćene 2 godine, za koje imam sklopljene ugovore. Bravo za njih.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
114
Poslao sam upit u agenciju kad ide proizvodno vezano za mliječne krave, čim dobijem odgovar javim . Nije išlo ni za proteinske usjeve
Meni je za mliječne krave sjelo 5.siječnja i točno taj iznos stoji u odlukama u Agronetu. Kasnije nije bilo više za mliječne ništa, a za krave dojilje nije bilo uopće
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
259
I ja sam za mliječne dobio u 12 mj.ali sad treba ići uplata za prizvodno vezano
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
114
Koja je razlika u te dvije uplate? Meni u opisu plaćanja piše doslovno "Mliječne krave 2021"

Mislio sam da je to proizvodno vezano za mliječne krave
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
259
Ne to su dvije različite stavke, pogledajte si u odlukama od prošle godine
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Nordycom

Član
Tu od
10 Pro 2010
Poruka
295
Prošle godine su mi došle sve uplate do 24.02., ove godine nije upola uplaćeno, k tome manje poticaja nego idućih godina...
Meni je prošle godine uplaćeno za koze 22.02 ove godine još ništa.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh