• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Provjerite si na agronetu. Obrisali su sve površine za koje status o vlasništvu tj. zakupu nije reguliran.
Ja sam isto dobio obavijest u agronetu o brisanju parcela a u pregledniku se sve na broju bez ikakve promjene, booo, znači poslali su svima i oni sretni.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Bitno da je u arkodu sve ok. I to treba provjeriti. Kod mene sve kao i do sad.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Ja sam isto dobio obavijest u agronetu o brisanju parcela a u pregledniku se sve na broju bez ikakve promjene, booo, znači poslali su svima i oni sretni.
Nisu poslali svima. Baš je nas par jutros gledalo, tko je imao upisano nešto u vlasništvu države to mu je obrisano i poslana obavjest a tko je znao da nema ništa državno upisano kod tih nije ni bila obavijest.

Ne kažem da nekome nije greškom poslana obavijest, ali provjerite sve detaljno, možda se radilo o nekoj skroz maloj čestici ili dijelu neke čestice
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Kad se pocinje primjenjivati pravilo o nepoticanju povrsina koje su zasijane sa necertificiranim sjemenom?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh