• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,044
1.05

Program osnovnih plaćanja - bez financijske discipline -
U.1307/13, Čl.22 - kalendarska godina 2021
 

LUCKY666

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
8
Vidim ja da se svi divno zezate 😁 na kraju sa ovakvom drzavom i njihovom ponasanjem pa sta nam ostane 🤣ako hocete pobjednika mislim da sam ja na prvom mjestu jutros mi je u placeno 0.07 lipa 🤣 prva uplata od 11 mesjeca  e sad zajebanciju na stranu u nekih 3-4 mesjeca imao sam redovnu kontrolu, pa onda kontrolu kontrole i pre nekih 10 dana kontrolu kontrole koja je kontrolisala ove prve 😳🤔 sokiran i besan ko pas, pravo pitanje dali ovde ima neki pravnik koji se bavi ovim stvarima ili znate nekog ko se bavi jer o o je daleko od normalnog 🤔 svima koji pruze informaciju ili bilo sta od pomoci hvala u napred
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Isti slucaj s tim da sam morao koncesiju platit u 5mijesec sta nisam napravio jel kune nisam dobio osim nekih 10posto prijašnjih iznosa,,,tako da zali Boze dragi truda,,,žrtve nezzz ni ja ceg zadnjih 8godina🥺
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Nitko više ne piše o isplatama za gnojivo. Ili ste svi dobili uplatu ili je ugasla svaka nada? Izgleda da su se iscrpili sa uplatama za osnovno plaćanje. Kuna po kunu pa se toga nakupilo i kasa ostala prazna.
 

Keko123

Član
Tu od
16 Velj 2022
Poruka
80
Nismo još dobili uplatu za gnjojivo ali jednostavno nemaš koga pitati kad si na redu za isplatu i pustio sam si mira
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Melina

Član
Tu od
26 Tra 2017
Poruka
71
Cini mi se da agencija za placanje ima kolektivni GO, kao ovi krkani iz sabora..... dva mjeseca..... a nesto se suska ko je dobio za gnojivo je dobio.... to je to za ovu god, e sad
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
604
Rade oni, evo jutros odgovorili na upit.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-07-25-09-08-00-506_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2022-07-25-09-08-00-506_com.google.android.gm.jpg
    35 KB · Pregleda: 80

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Lucky666,vodiš,definitivno!
Za umjetni gnoj nismo još niš dobili ,kaj da pišem.
Ne hladimo se nigdje ,kosimo neku jadnu otavu.
 

Life

Novi član
Tu od
28 Ožu 2020
Poruka
19
Konji, zaštićene pasmine, mi koji nismo dobili još...? Mislim, ja nisam, a jel tko drugi dobio? Jel istina da nas dosta nije dobilo? Zvuči mi pomalo nevjerojatno. A onda opet i ne. Vjerojatno nemaju love pa fantaziraju koješta. Mrcine.
 

Lill

Član
Tu od
8 Svi 2017
Poruka
65
Mi smo dobili 30.6 zaštićeno govedo al jako umanjen iznos tako da nismo ni primijetili da je bilo.... poslali mail i odg nam da to je to....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh