• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Poštovani,
Kada če te isplatit ostatak za osnovno,zeleno,preraspodijeljeno i mjera 13.lp moja poruka

Poštovani,

odobravanja i administrativne kontrole su i dalje u tijeku, kao i paralelne isplate, pa molimo za još malo strpljenja.lp
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Znaci tako su ti odgovorili...molimo za jos malo strpljenja....ma kakvo strpljenje? i sto njima znači "malo strpljenja"????
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
70
Realno, nije do njih... pravila i administracija je kakva je...

Po meni kontrole (posebno neopravdano duge) ne bi trebale utjecati na isplatu, ionako se država uvijek može za nazad naplatiti ako je došlo do nepravilnosti. A to nije do radnika u APPRRR, nego nekih drugih razina. A to pojedinac ne može promijeniti. Ako ste ozbiljni u svojim kritikama, treba se ovako ili onako udružiti i pritisnuti na političkoj razini da se to pametnije riješi.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Pojedinac sam ne može ništa. Triba pritisnuti komoru, pa ako joj plaćamo članarinu neka i oni nešto učine za nas.Medutim pošto oni ovise o ministarstvu poljoprivrede teško ćemo i tako nešto napraviti. Jedino Belgijski i Francuski model traktori na ulice.
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
40
Ma kakva komora,dajte oladite,Sklempe koji je u komori nema kontrola a kad ih ima sve je super i da ne nabrajam dalje..sve unaprijed dogovoreno
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,140
Pojedinac sam ne može ništa. Triba pritisnuti komoru, pa ako joj plaćamo članarinu neka i oni nešto učine za nas.Medutim pošto oni ovise o ministarstvu poljoprivrede teško ćemo i tako nešto napraviti. Jedino Belgijski i Francuski model traktori na ulice.
Zato i je tako jer ih se plaća ja ne plaćam niti mislim .
Dosta uhljeba na tuđoj grbači čemu komora služi.
Ničem mogu se slobodno ugasiti.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
730
Mali poljoprivrednici su jako bitni. Ali oni ne hrane narod. Neka bude i 20 posto proizvoda malih, 80 posto pokrivaju veliki. Ne pisem sad o uvozu. Ovo sto su neki uspjeli dobit poticaj na "budem, samo mi daj" je tuzno, ali pravi veliki poljoprivrednici zasluzuju i neke pogodnosti. Tako funkcionira poljoprivreda posvuda, pogotovo u RH gdje vecina ljudi radi da bi jelo. Ja radim jer da ne, bio bih gladan, moje zivotinje doma bi bile gladne. Ruralni razvoj u RH ce krenut u pravom smjeru kad vlada dovede zakon o legalizaciji marihuane. Amsterdam je turisticka ikona, tvornica novca. Slavonija, zakoni, trava, kolibe, turisti, suhomesnate delicije i euri, euri, euri. Osobno ja to ne koristim, iako ulje mi je pomoglo sa nekim zdravstvenim problemima. Uzasno skupo, a ne treba bit.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Ne slažem se da velikima triba davati veće poticaje, jer su oni i onako dohodovni.Veliki su postali zato što im je nekad netko pogodovao i sam tim ih stavio u bolji položaj na tržištu. Poticati treba male i mlade poljoprivrednike da ostanu na selu to bi trebao biti cilj ruralne politike svake normalne zemlje
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Nisu jos uplatili sve za osnovno, zeleno, preraspodjeljeno i m13
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh