• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,557
Križevci za sušu ništa a okolne opčine su dobile e sad jel proizvođači u opčoni Križevci nisu imali sušu ili netko u Gradu nije odradoio što je trebalo po tom pitanju :mad:.
 

ZeaMays

Novi član
Tu od
8 Pro 2017
Poruka
22
Moram priznati da me je APPRRR pozitvno iznenadila sa današnjom uplatom za sušu. Moglo je i bolje ali kak dobivamo ovo je solidno
Za 40,5h 2689.20€
Imate li 40 ha ukupno prijavljeno ili se radi o 40 ha jesenskih kultura
i zanima me jeste li se prijavili negdje ili je to automatski isplaćeno?
lp
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Imate li 40 ha ukupno prijavljeno ili se radi o 40 ha jesenskih kultura
i zanima me jeste li se prijavili negdje ili je to automatski isplaćeno?
lp
Jesenske kulture
Morali smo prijavljivati.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
268
Križevci za sušu ništa a okolne opčine su dobile e sad jel proizvođači u opčoni Križevci nisu imali sušu ili netko u Gradu nije odradoio što je trebalo po tom pitanju :mad:.
Ni u općini Dubrava nismo dobili ništa za sušu,prijavili jesmo. Ne znam da li su dobili u Vrbovcu,Čazmi,Ivanić Gradu...
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Ima li kakve nade za nas koji još nismo dobili predujam? Jel tko što dobio? Ja više ni ne zovem jer svaki put kažu bit će i tako već mjesecima.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,065

Prosvjednici su unatoč zabrani okupljanja bili naoružani pirotehnikom, molotovljevim koktelima i sličnim, a policija ih je pokušala rastjerati suzavcima, vodenim topovima, ali i vatrenim oružjem.

Gotovo 40 ozlijeđenih​

Sukob je bio vrlo brutalan i dramatičan, a nakon svega je njihova žandarmerija izvijestila o 28 ozlijeđenih policajaca, sedam demonstranata i dva novinara. Među njima su dva policajca i tri demonstranta u kritičnom stanju.



Očito dok ovako ne počnemo zahtijevati svoja prava će nas kao i do sada j... u zdrav mozak.


Kad se mi uvijek pravimo veći katolici od pape i veći demokrati i civiliziraniji od ljudi koji su izmislili deokraciju i cvilizaciju...
 

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
98
U potpunosti se slažem, treba povuć pitanje di su naši novci.I zašto se isplaćuju na kapaljku.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Daday

Novi član
Tu od
10 Ožu 2022
Poruka
3
Na mail dosla obavjest da su objavili odluku za mjeru 22.
Da pogledam na agronetu.
Na agronetu nema ništa,jel i vama tako?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh