• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Nekima su došle odluke, neki su još u obradi. U Agronet odete pod Ruralni razvoj, pa skroz desno piše Odluke/ugovori. Tu kliknete i onda vam prikaže taj zahtjev i kliknete na Preuzmi
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
Mene odbili. Jel u jednoj stavkoj u poreznoj dugovo 81eu, a konacno sam bio 520eur u zelenom. Tj u pretplati. Zasto to porezna nije izkompenzirala?
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
112
Ne znam, meni još uvijek stoji u obradi. Gledao sam kod prijatelja odluku, njemu je došla danas obavijest da je odbijen jer ima 80 eura duga prema poreznoj na dan 10.2
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Ljudi moji ja prodao 80%stada vratio dugove cekajuci njihove mjere ove one mozemo mi u tri p.m i mogu vam reći zao mi je al manje posla i bogami jutra su bolja kad se probudis a ne treba ovom onom Hrvatskim sumama vodama itd platit i ocekivati da te 5puta dnevno zovu😌
 

Ivo3854

Član
Tu od
5 Pro 2017
Poruka
51
I nas odbili, 10.2. utvrdili dug od 70€, a 9.2. izvrsili povrat poreza od 250€. Pa ko je tu lud??? U 20 godina nikad nikakav dug.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Nema veze kad ste predali. Ja sam 9.2. pa još ništa. Bar smo još živi, dok nad zbog nečega ne otkantaju
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh