• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mike25

Novi član
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
10
Ne, to samo označava vrstu zahtjeva, da je to "zahtjev za isplatu".
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
81
e sad druga stvar ako ste zatražili iznos koja vam sukladno natječaju ne pripada ili su umanjali, šta vam piše u odluci?
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
205
Nisam dobio mail,ali sam dobio neslužbenu obavijest (ne mogu vam reći ništa više od toga)
Ugl. Neznam nista i nista nije službeno ali je 100% točno
e sad druga stvar ako ste zatražili iznos koja vam sukladno natječaju ne pripada ili su umanjali, šta vam piše u odluci?
Nisam dobio mail,ali sam dobio neslužbenu obavijest (ne mogu vam reći ništa više od toga)

Ugl. Neznam nista i nista nije službeno ali je 100% točno
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
205
Ne, u agronetu piše "u obradi"
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Kad je kolega @Bracika napisao kontaktirao sam svoje upućene ljude. I jedan je rekao da ima info 50% umanjenje, drugi je rekao da je isto dobio info 46,25%

Odluke po pravilu ne mogu ići dok se ne završi žalbeni rok. Al pravila su za nas. Oni rade po svojim pravilima
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh