• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Ja sam tek početnik u ovome pa vam ne znam najbolje objasniti ali ja sam dobio i više nego sam mislio jer mi se ekonomska veličina povećala u odnosu na prošlu godinu.

Pisalo mi je "odluka izdana" i sad valjda kad prođe rok 15 dana bit će konačna. Konačno nešto dobro, još ni avans nisam dobio
 

jb0344

Član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
43
Predobro,nama se isto povecala EVPG ali sam mislila da to nece uzeti u obzir
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
250
Pisalo mi je "odluka izdana" i sad valjda kad prođe rok 15 dana bit će konačna. Konačno nešto dobro, još ni avans nisam dobio
Jeste obavijest dobili na meil ili u obavijesti na agronetu?
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Predobro,nama se isto povecala EVPG ali sam mislila da to nece uzeti u obzir
Uzeli su u obzir jer meni je još uvijek u agronetu manja vrijednost gospodarstva a u odluci veća tako da sam dobio više nego sto sam očekivao

Jeste obavijest dobili na meil ili u obavijesti na agronetu?
Slučajno pogledao na agronetu i umjesto u obradi stoji odluka izdana, onda sam u odlukama preuzeo odluku i evo još uvijek ko budala čitam
 

erdutos

Novi član
Tu od
15 Velj 2023
Poruka
22
Jel ima netko od vas OPG do 80500 kn i da je podnio zahtjev, ja sam podnio a rekla mi gđa iz agencije da je ta mjera 22 isključivo za opg u sustavu pdva ili paušalne, zato i treba potvrda iz porezne.
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Ja vam još uopće ne mogu vidjeti na agronetu sadašnju vrijednost EVPG-a nego u odluci ima tablica u kojoj piše EVPG * neki koeficijenti. Kad sam predavao zahtjev za potporu manji iznos mi je bio.
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Od prošle godine do ove sam povećao stoku i uzeo više zemlje u zakup. U zahtjev smo unosili EVPG za 2021. a u odluci su valjda uzeli za 2022. godinu
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh