• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mike25

Novi član
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
10
Ne, to samo označava vrstu zahtjeva, da je to "zahtjev za isplatu".
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bilogorec

Član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
82
e sad druga stvar ako ste zatražili iznos koja vam sukladno natječaju ne pripada ili su umanjali, šta vam piše u odluci?
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
207
Nisam dobio mail,ali sam dobio neslužbenu obavijest (ne mogu vam reći ništa više od toga)
Ugl. Neznam nista i nista nije službeno ali je 100% točno
e sad druga stvar ako ste zatražili iznos koja vam sukladno natječaju ne pripada ili su umanjali, šta vam piše u odluci?
Nisam dobio mail,ali sam dobio neslužbenu obavijest (ne mogu vam reći ništa više od toga)

Ugl. Neznam nista i nista nije službeno ali je 100% točno
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
207
Ne, u agronetu piše "u obradi"
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,050
Kad je kolega @Bracika napisao kontaktirao sam svoje upućene ljude. I jedan je rekao da ima info 50% umanjenje, drugi je rekao da je isto dobio info 46,25%

Odluke po pravilu ne mogu ići dok se ne završi žalbeni rok. Al pravila su za nas. Oni rade po svojim pravilima
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh