• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Tko ima do 10ha i nema raznolikosti usjeva ako se ne varam, tek to vrijedi za one koji imaju preko 10ha
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
191
Ja sam shvatio ovako.nakon citanja zakona
Da svi dobe 130
Da svi dobe i 110 za prvih 30ha
I da dobijes 60 ako ispunis raznolikost usjeva
Ugrubo ako imas 29.99 ha i ispunjavas ovo gore dobijes 8999 eura
Nemozes nikad znat 100 posto to je sve na oko, ove godine meni su odbijali visestruku sukladnost ,primjer na 2000 eur 20 eura a neznam gdje sam fulao tak da ništa nije sigurno,nepoznanica je još za mlijecne krave, sistem potpore krava je da neznas nist po novom,kažu u agenciji da će se sve znat u 10 mjesecu, a do tad hranite i pomozite krave a možda će i one nas pomust
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
164
El ima kome da nije leglo puni iznos ekoloske, meni sjeo neki smjesan iznos
Ako imaš prijavljeno prijelazno i eko onda zna prvo sjesti jedno pa drugo zato ti može faliti
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh