• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Zvao jutros, još nije ni odluka donešena za M10, mehaničko uništavanje korova. Znači isplata za Božić. 🤦🤦
 

erdutos

Novi član
Tu od
15 Velj 2023
Poruka
22
Zvao danas, tek računaju podne površine, znaci dobrobit najranije za 2 dana
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bigfoot

Novi član
Tu od
2 Pro 2022
Poruka
3
Pozdrav,
zvao sam agenciju u vezi upita,ali se ne javljaju....
Lani sam predao zahtjev za mjeru 10 MUK i primjena gnojiva.
Početkom veljače su me zvali iz i agencije i rekli mi da mi nisu priznali mjere,a danas mi je uplaćeno 1000 i nešto jura.Jel tko od vas zna više,bil u sličnoj situaciju? Hoću li morati vraćat peneze agenciji?
 

Lill

Član
Tu od
8 Svi 2017
Poruka
65
Mi isto imamo istarsko al nista još...ma da nam je bila kontrola prije mjesec dana bilo je sve uredu al možda smo još u kontroli..isplatili su u cijelosti?
 

Istarsko

Novi član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
22
Meni nisu bili u kontroli, čini mi se da su isplatili nešto manje, čekam da prikvače odluku u agronet
pa da vidim kako su izračunali...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,122
Svake godine se osigurani iznos novaca (veličina financijske omotnice) dijeli na broj korisnika koji su podnijeli zahtjeve za potporu. Što znači da ako ima više korisnika/površina, a omotnica je ista ili manja, onda je i poticaj manji u odnosu na prošlu godinu. U NN broj 46 je objavljena uredba o financijskoj strukturi za program izravnih plaćanja u 2022. godini.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
A zašto ne podignu visinu omotnice, pa da svi dobiju vise
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
5
Upravo sjela Mjera 10.1.12. u punom iznosu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh