• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Pozdrav ljudi ...pitanje imam....stigla mi obavjest na Agronetu 6.11 da poljoprivredne aktivnosti nisu vidljive na parcelama ...i naveli skoro sve parcele koje imam ...što je naravno nemoguće ...dali je kome slično stiglo i šta napraviti ...hvala na odgovoru
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
510
Ovakvi kretenizam od agencije, dovešće do toga da ljudi koji su radili više neće. Ima ih u agenciji ko kineza, primaju lipe plaće a ne mogu izaći na teren, nego kao viruju monitoringu koji je nula i nije vjerodostojan.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,064
Meni jedan dan sve zeleno, jedan dan žuto, jedan dan pola pola... Ajde hvala bogu crveno se više ne pojavljuje.

Vi koji ste dobili poruke. Jeste dobili za crvene, žute ili plave parcele?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,529
Meni je crvena parcela od pol hektara na kojoj sam imal najbolju kuruzu. Parcela od 2,5 rali na kojoj je bila soja se sastoji od 5 arkod ID-ova jer je spajano i onda su 4 od 5 zelene a jedna plava. A sve soja… Ovi koji dronovima bacaju bombe u rovove mogu pogoditi lika u trepavicu a naša agencija za uhljebljivanje ne vidi sa svojim uređajima jel na 5000 m2 posijana kuruza ili ne. Da nije žalosno bilo bi smešno…
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,556
Meni poslali obavijest da mi parcela nije prijavljena u jednom sustavu ili jedinstvenom zahtjevu ili arkodu. Pola sata uvjeraval djelatnicu da su u krivu i na kraju priznala da je sve u redu i da če sve biti u redu ali joj ne vjerujem bez nove obavjesti u Agronetu
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
200
Hahaha,,,evo mene zvali dns da su mi sutra u kontroli hahahaha Bože dragi što je ovo sramota sramota jebena sramota svake godine u isto doba
 
  • Like
Reactions: H&S

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,873
Ak ti je 6 parcela u crvenom,vjerovatno će izaći da provjere što ne štima..pretpostavljam.
Ako je sve u redu,nebi trebalo biti problema.
 

vigor

Član
Tu od
19 Svi 2017
Poruka
30
Ekipa ,

Što vi kažete na naš Monitoring. Jeste li danas žuti, plavi, crveni ili zeleni? Alibi za sankcije, kažnjavanja, neisplate. Nismo mi to je Monitoring.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
61
Ekipa ,

Što vi kažete na naš Monitoring. Jeste li danas žuti, plavi, crveni ili zeleni? Alibi za sankcije, kažnjavanja, neisplate. Nismo mi to je Monitoring.

Imam dvije parcele, ukupno 5Ha.
Obje zelene danas.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
142
Pozdrav ljudi ...pitanje imam....stigla mi obavjest na Agronetu 6.11 da poljoprivredne aktivnosti nisu vidljive na parcelama ...i naveli skoro sve parcele koje imam ...što je naravno nemoguće ...dali je kome slično stiglo i šta napraviti ...hvala na odgovoru
Stiglo meni... idući dan iste te parcele u zelenom, neke plave a neke žute..
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Ja sam danas se odreko jedne parcele za poticaj (ugar). Pa neću se prepirati i natezati sa tim zundukima u Zagrebu nemogu ove kriviti u poslovnici. Par puta sam malčiro i oni meni stave u crveno
"Nije vidljiva poljoprivredna dijelatnost"
Kaj da im čovjek napravi oni su upravu makar nisu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh