• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Nisam. Zato jer je bilo posijano cca 0,5 ha kukuruza. Upale svinje i ostalo ništa. Kako da se odreknem toga kad je bilo uredno posijano. Sad više ništa nije uredno a nitko neće platiti štetu....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
I jos ti rekli da cekas kontrolu...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
Nema se šta puno za reč, moritorig danas
prvo su obje parcele u crvenom, onda se to izgubi ostaje boja trave, to su vjerovatno nove slike satelita, gledam semafor jedna još uvjek u crvenom, obradivost 100% druga boja trave obradivost 100%, rječ je o umjetnim livadama
 

matru

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
73
Imam neke parcele u crvenom i nisam još ništa sad u 11 mjesecu dobio od poticaja. Na njima je bio kukuruz i krumpir. Kako sad to nekom geotagiranom fotografijom dokazati kad su te parcele već pred mjesec dana sve izorane i posijan tritikal koji je već vani cca 5 cm? Ako ja to dobro razumijem ovo sad ide isplata za 2023. godinu i to se zove predujam. Kako predujam kad je urod već pokupljen s polja i godina je gotova. Jesam li ja negdje u krivu jer prijavljujem poticaje svega dvije godine?
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
632
Dokle? Ovo proizvodno razdoblje. A onda se ili prilagođavano drugom ili odustajem od poticaja. Nitko nas ne tjera da ih uzmemo.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
140
Upravo su me zvali da mi kontrola stiže u srijedu iz agencije za stoku, a poslije za zemlju...🤣
A bili su prošle godine u 12mj.
Kaže da li se kako krave mogu zatvoriti pod nekakav krov jer se sve markice moraju slikati....🤣🤣 , reko kako ne, ja ću njih 70 i nešto komada spremiti u blagovaonu za stol da vas čekaju...🤣🤣
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,041
Pa ovaj mjesec po planu treba još samo za mlade sjesti.


Onda u 12. Ali u manjem postotku osnovno + preraspodjeljeno + zpp
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
140
Bojim se dok se kontrole ne obave za one koji nisu dobili isplate u 11om neće ići ni u 12om. A takvih je jako puno, daj Bože da sam u krivu.
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Meni prošle godine kad je bila kontrola tek sam isplatu dobio u drugom mjesecu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
140
Ovo je sramota... narod ostao bez poticaja, oni pare preusmjerili na povećanje plaća i mirovina, fuj. I šalju kontrole svakih pila godine jednim te istim ljudima.
 

Mareleona

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2018
Poruka
112
I za dohodak za djecu koja dobivaju djecji doplatak. A djeca roditelja koji rade i nemaju pravi na djecji nikad ne dobe nista.nasa djeca nisu djeca i njima ne treba ništa. Žalosno i jadno
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh