• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Abra

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
23
I za dohodak za djecu koja dobivaju djecji doplatak. A djeca roditelja koji rade i nemaju pravi na djecji nikad ne dobe nista.nasa djeca nisu djeca i njima ne treba ništa. Žalosno i jadno
A tko nam je kriv što imamo djecu, mogli smo imat peseke i mace. Samo čekam kad će kakva udruga i za njih zatražit doplatak kao punopravne članove društva. Možda čak i da imaju pravo glasa.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Ima kak ne, evo vodoprivrede jutros,u 7, protutnjalo pod rotirkama, kosit kanal...
Uglavnom, nakon kaj je došel bager, nekak je izvukel neko čudo kaj nije ni bager ni traktor,a traktor se izvukel sam. Polje su nam izorali,taman jučer pobrali kukuruz...( postrni)
Naravno,pokosili nisu niš...
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
I sto sad i zute provjeravaju?je li netko primio avans a imao je žutu parcelu u monitoringu?
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
164
Umene jedna parcela žuta i niš od avansa hebo ih tito ,a bitno da danas minstri piju voze ubijaju i još dobiju 9 mj i to 2300 eura mjesečno plače i to bez monotoringa i kašnjenja nijh ne hebu boje, šta reči osim diži se tito ili bože siđi pa viđi kome kako paše šta nam rade
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
50
Prijatelj mi ima neke parcele u zutom a neke u zelenom i u petak je dobio isplatu, ja sam u istoj situaciji i jos nisam nista dobila…
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Taman sam htio rec da ih ima i ode sa zutim sta su dobili
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
50
Nemam pojma kako to oni vise gledaju..imam osjecaj da ni oni sami ne znaju vise kako kome isplatiti i di su stali..uzas
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Opet sam zvao gore ,kazu da je u tijeku ekspertna procjena ,em su mi bili iz ekoloske u kontroli i sve al i dalje stoji kako stoji
Kazu strpite se malo
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Taman sam htio rec da ih ima i ode sa zutim sta su dobili
Eto, ma oni ne znaju sto trebaju provjeravati...drago mi je da su zuti ipak dobili avans


tj.neki zuti su dobili, a neki ne
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Koji su to kreteni da ne povjeruješ. Ako postoje razlozi zbog čega nisu isplatili svima barem bi bio red da na stranicama agencije stave informaciju o čemu se radi. Tako bi ljudi znali na čemu su i što im slijedi i kada. Ali izgleda da se tome nisu dosjetili nego im je lakše odgovarati na telefonske pozive i mailove.
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
38
Ni žuto zeleni ni zeleni SMŽ ni kune,za sad provjereno sa 12 gospodarstava koji nisu imali ni jednu crvenu ali nisu dobili nista od avansa.

Upravo potvrđeno još 11 gospodarstava SMŽ,sve parcele zelene,ni centa avansa,neka gospodarstva imaju životinje a neka nemaju,neka su do 5 hektara a neka iznad 5 hektara,kako god,avans nije plaćen i ove budalaštine da samo crvenima nije uplaćeno je LAŽ kao i 87% izrečenog od strane APPRRR i Ministarstva poljoprivrede.
Potvrđeno je da su u SMŽ primili uplatu članovi HPK i još nekoliko VEĆIH koji se s njima povlače po TV.
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Ja sam iz SMŽ i dobila sam nešto avansa prošli tjedan, a imam jednu parcelu plavu i jednu žutu, ostalo sve mi je zeleno .. Bila je uplata, al nešto malo pa ni meni nije jasno kako oni to isplaćuju jer nisu ni pola platili kako inače uplaćuju i bila samo ta uplata ništa više...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh