• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
46
Ja danas u agenciji ...išao po karticu za plavi ...reko ima li kakva informacija za avans ...blagog pojma oni nemaju ...kako se meni sve čini ...ovu godinu smo u p.m ...
 

Hope

Član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
43
Ništa od predujma,ima li nas još takvih?Na Arkodu su mi sve parcele crvene,ne razumijem u čemu je problem??? 🤔😡😠
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
33
Ništa od predujma,ima li nas još takvih?Na Arkodu su mi sve parcele crvene,ne razumijem u čemu je problem??? 🤔😡😠
Znači da su ti već duze vrijeme crvene jer nas ovih dana nefarbaju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
508
Nije problem u bojama, nego što nemaju love. Sad početkom prosinca kad im iz proračuna pribave lovu opet će dati neku crkavicu
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh