• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
A to kaj je bilo crveno, jel ste zvali u agenciju za tu parcelu ili parcele ili niste poduzimali nista?
Ja imam jednu crvenu na kojoj je bil tritikal i jos nije pozelenila, normalno, nisam ni poticaja dobil.
A imam i jos strnista koji izgledaju isto kao i ova crvena, a oni su normalno zeleni.
Ja vise ne znam ko je tu lud.
A iskreno, najsretniji bi bil da se ti poticaji ukinu jednom za svagda.
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
61
Zvao na 01 6002 774 ,navodno su oni to provjeravali ponovno i ustanovili da se ipak obraduje livada
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
21
I meni je i dalje jedna parcela crvena koje se nisam htio odreći. U petak sam zvao, sve je u redu, kontrola prošla i odobrena mi isplata. Problem je što oni to sada trebaju proslijediti u financije. Rekli su mi da mogu očekivati ovaj tjedan prve novce. Do sada nisam dobio ni centa avansa. Crvena parcela će pozeleniti kroz par dana. Tako su mi rekli...
 

Gavran88

Novi član
Tu od
8 Stu 2021
Poruka
2
Pozdrav jel možete reći na koji broj ste zvali i sam imam istu situaciju
Hvala unaprjed
 

Gavran88

Novi član
Tu od
8 Stu 2021
Poruka
2
Valjda će se držat rjeci pa bude do 15.12
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Ja nikoga ništ nisam zval, a i do sad pred koji dan nikad nisam ni otvaral taj monitoring.
Ako imam još par parcela strništa koja su zelena i izgledaju isto kao i ova crvena, ne kuzim ja njih i njihovu logiku.
Sutra idem direkt u agenciju da vidim koje su to gluposti.
A usput moram i odnesti one zahtjeve za pšenicu i tritikal, za onih 135 eur, koje isto ne znam koji im to k.... treba, a vide u upisniku gdje sam sve navel da imam žito.
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Meni su u monitoringu neke parcele ostale crvene/žute ali mi je
Ekspertna procjena - Poljoprivredna aktivnost iz Ne prešla u Da, jeli to znači da je dodatna kontrola obavljena i da su mi priznali poljoprivrednu aktivnost te da ću dobiti poticaj za to ili to ne mjenja ništa.
Prije nego što sam saznao ovo otišao sam i slikao parcele jer sam mislio otići sa slikama u agenciju sada se mislim da to napravim.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
509
Boje Vam nemaju veze s isplatom. Kad te obrade i ako su procijenili da obrađuješ ide uplata
 

IvanJ

Novi član
Tu od
4 Pro 2020
Poruka
26
Ekspertna procjena - Poljoprivredna aktivnost iz Ne prešla u Da, jeli to znači da je dodatna kontrola obavljena i da su mi priznali poljoprivrednu aktivnost
 

tomo78

Novi član
Tu od
2 Velj 2023
Poruka
10
Zna li možda netko, intervencija 76.01 - pod dokumentacijom piše izjava o povezanim i partnerskim poduzećima, ali ne nađem predložak, za koji piše da se popunjava i učitava, pa gdje se može naći
 

tomo78

Novi član
Tu od
2 Velj 2023
Poruka
10
takvo nešto i tražim ali svaka od mjera/intervencija koliko kužim ima svoju izjavu. na svakoj u biti piše na što se odnosi, za koju je mjeru i slično. Nisu iste. Sorry, sad već gnjavim
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
163
E ne gnjaviš tomo78 tako se to radi pošaljem par krivih linkova onda se upecaš pa ti sad daj uplati na moj žiro 100 eura pa ti šaljem ispravan link :ppozdrav:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh