• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Razloga za odgodu uvije može biti milion,drugo....ma o milijardi u proračunu možemo i mi i oni sanjati,dakla bit će umanjenja da se budemo čudili makar nas u ovoj državi više ništa nemože iznenaditi,treče ma koji vaučeri do kraja ožujka,pa njih treba prvo obračunat,pa odštampat,pa ubacit bar kodove....itd itd.....a imam neke informacije(NESLUŽBENE)o još sto drugih nejasnoča al neda mi se sad psati,dakle prosvjedi su bili na pomolu i oni su obečali to što jesu:(think):

đuro strašni ne kvari mi koncept jer u mojoj glavi je smišljeno da se sutra ide po gorivo (TRAKTOR POPRAVLJEN BEZ POTICAJA-moj muž mađioničar ljubi ga žena) i ajmo u polje :Kiss::Kiss::Kiss::Kiss::Kiss::Kiss:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Seljančice dao Bog da sam u prethodnom postu bio u krivu.Vidiš mene žena nevoli jer nisam mađioničar:biggrin:al zato voli puno pričat(u 75% slučajeva kad netreba):icon_lol:....i ja ću sigurno iduči tjedan po gorivo....e sad samo da to nebude u karnistar od 10 litara:icon_e_sad:
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Seljančice dao Bog da sam u prethodnom postu bio u krivu.Vidiš mene žena nevoli jer nisam mađioničar:biggrin:al zato voli puno pričat(u 75% slučajeva kad netreba):icon_lol:....i ja ću sigurno iduči tjedan po gorivo....e sad samo da to nebude u karnistar od 10 litara:icon_e_sad:

ma neće ,bit će to od 1000 l , samo sad neznam da li su to na polj emisiji stare snimke ili će ipak biti nešto (u horoskopu mi za idući tjedan piše samo BIZMIS znaći bit će pinke(a baš u horoskop ne vjerujem ali kad ovako dobro piše povjerovat ću):Kiss::Kiss::Kiss::Kiss::Kiss::Kiss::Kiss:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Čujem da če se dug u poreznoj prebijati sa vaučerom,sad kako oni to misle izvesti kad onima kojima je račun u blokadi skidaju direktno lovu od poticaja u novcu ,a ne da mu oduzimaju od vrijednosti vaučera..Ako netko zna nešto o tome molim da nam to pojasni,hvala.
 

Aršanjski Pudar

Novi član
Tu od
7 Ožu 2013
Poruka
25
Žao mi je ako sam danas dosadan ali mislim da ni oni sami n eznaju šta će i kako će:icon_fU:
:icon_pidu:Upravo sam dobio informaciju od strane petrokemije; oni još uvijek (patuljci) pojma nemaju za vaučere. naime oni od min. polj. i min. fin. nisu dobili nikakav dopis u svezi glede "vaučera".
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Koliko san ja shvatio pola u novcu ide svima na racun a oni koji su blokirani porezna ce im pomest racun jer tko god ima duga vise od 10 tisuca je ublokiran , drugu polovicu cemo svi dobiti vaucer pa onda ko zeli podmiritii jos duga u poreznoj moze dati i vaucer ali i ne mora moze uzeti gnojivo .????????.to je za one koji imaju vise duga nego poticaja.

A druga teorija je da ko ima duga poreznoj nece ni dobiti novac na racun nego mora ici u poreznu napraviti kompenzaciju ili reprogram ?????????

Sta vi mislite ?????????? Zvao poreznu đakovo oni nemaju pojma
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
A odakle su se pojavili ti vaučeri? To bilo na TVu ili izjava vlade? Europa bi to jedva dočekala, da nam smanji poticaje. EU daje keš a država ne prosljedi keš nego daje neke papire, mjenice, vaučere :) Kad bi nas kaznili naredne tri godine bi imali proračun umanjen za bar 30%. Ne znam jel od ove godine kreće isplata poticaja iz EU tih famoznih 373 mil E? Poz
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ma j... lu. zbunjenog,niš nečemo znati dok se ovo sad ne odigra,petrokemija nema poima,porezna nema poima ,u agenciji se čude ko pura glisti,u minis. svaki svoje,mislim da smo pametni(a nažalost nismo) bilo bi tu mjesta da mi sad njih plašimo europom,no neču u detalje jer možda ljudi sve ispoštuju....:(devil):
 

Aršanjski Pudar

Novi član
Tu od
7 Ožu 2013
Poruka
25
Razloga za odgodu uvije može biti milion,drugo....ma o milijardi u proračunu možemo i mi i oni sanjati,dakla bit će umanjenja da se budemo čudili makar nas u ovoj državi više ništa nemože iznenaditi,treče ma koji vaučeri do kraja ožujka,pa njih treba prvo obračunat,pa odštampat,pa ubacit bar kodove....itd itd.....a imam neke informacije(NESLUŽBENE)o još sto drugih nejasnoča al neda mi se sad psati,dakle prosvjedi su bili na pomolu i oni su obečali to što jesu:(think):

Potpisujem. Moja malenkost je na visokom (za one koji neznaju aršanj je goričarsko brdo iznad lokacije đure strašnog) pa sam iz visoka čuo da je problem sa vaučerima kod štampanja radi onog suhog žiga protiv falsifikata, a i kompletnog obračuna. Da spomenem da su se prošli vaučeri štampali više od dva mjeseca.prema svemu sudeći sve se bojim da su oni (ljige) to sve obečali samo da dobe na vremenu, odnosno da nas maknu sa ceste do daljnjeg.Stojim iza pokrovčeve nakane da u slučaju da do petka ne dobimo kune idem na cestu, bogu fala sa sva tri registrirana traktora.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
šta je,niko se ne hvali promjenom stanja na računu.......seljančice,prođe jedan dan u nizu.....:mad::
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
šta je,niko se ne hvali promjenom stanja na računu.......seljančice,prođe jedan dan u nizu.....:mad::
đuro ja pripremila onaj karnister od 1000 l a pored njega i onaj mali za kosilicu od 5 l ali po svemu sudaći neću nagrepsti ni za ovaj od 5 l:mad:::mad:::mad:::mad:::mad:::mad::
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ma ajd zajebanciju na stranu,nemogu si oni sad pred izbore dozvolit da ne plate,samo što nama voda nije do grla nego metar preko glave al još nismo dokraja mrtvi.Samo bio sam u predhodnim postovima siguran da će zavlačit svaku sekundu koju mogu.I još je pitanje kad će dati i koliko....nejasnoča je pun kufer....konkretno imam nešto duga e sad hoče li mi platiti ovaj "keš" dio i odmah mi to uzet natrag,ili mogu lovu iskoristit kako meni odgovara a vaučerom probit dug.Ako mogu to kak to onda izvest jer vjerojatno se stanje duga i vaučera neče poklopit,a taj jebeni papir možeš iskoristiti sam jednom i na jednom mjestu.Prije si mogao uz neku proviziju unovčit vaučer u banci,sad to navodno ljigavi neče dati.Osobno mi vaučer ne vrijedi puno jer sav repromaterijal imam osigurani....itd....itd....itd......vidjet čemo šta nosi novi dan..........e da "pudar" jesi ti na istočnoj strani(prema Vtc)?:(emo):
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
đuro izgleda ja postala naivna ko francuska sobarica pa povjerovah u isplatu 11 ali ima još nade ,još ćemo se mi pržit na vrućem ulju do petka , akad dođe i petak a ono opet ništa bome će biti vruče:=:):=:):=:):=:)
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
:icon_pidu:Upravo sam dobio informaciju od strane petrokemije; oni još uvijek (patuljci) pojma nemaju za vaučere. naime oni od min. polj. i min. fin. nisu dobili nikakav dopis u svezi glede "vaučera".

Pa nemogu znati još je rano ali dok ti doma poštom stigne papir od vaučera i oni če biti upučeni u to do tog vremeba.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh