• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja za rane usjeve 2008

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
ja sam prekljucer dobio poticaj za jecam,,,,,,samo nisam gledao jel cijeli ili ne,,,,,nadam se da je,!
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ubit ću se od sreće,sjelo pola za pšenicu :prayer: :prayer: :partyman: :rolleyess: :rolleyess:
 
D

djakovo

Guest
ejeje

jel mi moze netko reci kada je isplata jecma...u osjecko-baranjskoj zupaniji :scratch :scratch :cry: :cry:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,573
ja sam dobio za žito prije otprilike tjedan, tako nekako, ja se neputam u to...
 
D

djakovo

Guest
ZNAM ZA ZITO...AKO NEKO ZNA ZA JECAM SAMO NEKA MI SE JAVI...POZZZ
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
pa meni je islaplacen za zito prije ohho ho,,,,tamo oko 1 10-
a za jecam u podedjeljak ili utorak i jos uvijek neznam dali cijeli ili pola jer nisam provjeravao koliko je sjelo....
 
D

djakovo

Guest
...aj hvala...a kako to znas da je za ponedjeljak ili uturak??
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
pa provjeravao sam na bankomatu dali na tom racunu ima sta i bilo je.....
inace je prazan racun bio a na taj racun mi samo poticaj sjeda...
 
D

djakovo

Guest
pa trebo je vec doc...a valda ce bit za ponedjeljak...ko ti je reko da dolazi u ponedjeljak :scratch :scratch :?: :?: :?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
kako nerazumijes????
procitaj ponovo....

napisao sam da mi je sjeo u ponedjeljak ili utorak...

odakle si iz djakova'?
koliko zemlje obradujes?
 
S

seljaček

Guest
Poticaj za ječam još nije isplačen dali netko zna kada če biti BJelovarska županija
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Izgleda koliko čitam ovi će stegnut dobro na poljoprivredi,za kukuruz znači poticaj negdje nagodinu ako ga dočekamo :(
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Koliko čujem od ljudi koji su zvali Ministarstvo,poticaji neće biti prije ožujka,a i to je upitno.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
nadam se da si u krivu...al ko zna...kako misle na na moglo bi bit da i nedobijemo :)
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Nisu mogli nakrpati za plaće a kad stisnu vanjska dugovanja bit će vrlo gusto.Vrlo je upitno kad će i koliko biti poticaja za kukuruz ,soju,repu suncokret i ostalo.Dao bog da ne budem u pravu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh