• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja za rane usjeve 2008

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Nemam puno,al što će ljudi koji su zasijali po 100-200 hektara,kreditno se zadužili,pristali na nižu cijenu kukuruza i veći poticaj?
 
S

seljaček

Guest
Bojim se da od poticaja za kukuruzu nebumo vidli ni p trebalo bi pritisnut ministarstvo da ga obrade i isplate u siječnju a vjerujem da mi to možemo mi hočemo mi znamo i idemo dalje .
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Nek sad pritišće Laszlo i njegovi koji su to dogovorili,ne sumnjam da neće,samo da ne dogovore da se isplati samo njima.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Ima li kakvih novosti oko isplate poticaja za kukuruz i ostale kulture?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
zsolin kaže:
Ima li kakvih novosti oko isplate poticaja za kukuruz i ostale kulture?

Čuo sam da je krajni rok 1. ožujka,ali ako neće biti u blagajni...,mada s obzirom da su izbori vjerujem da će sve isplatiti,a poslije izbora svi gaće na štap.
 
R

rizla 34

Guest
Na stranicama ministarstva piše da za 2009 g. poticaj za kukuruz iznosi 2250 kn/ha.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Isplata potpora, [22.2.2009]




Ministarstvo poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja sljedeći će tjedan isplatiti potpore za:
- ratarske kulture,
- mlijeko,
- dohodovnu potporu,
- kapitalna ulaganja te
- dugogodišnje nasade.

U sljedećem će se tjednu doznačiti sredstva na račune korisnika u ukupnom iznosu od 520 milijuna kuna od čega posebno treba naglasiti da će biti isplaćen prvi dio potpora za kukuruz.

Ministarstvo je svjesno da će proljetna sjetva biti upitna ukoliko proizvođači ne dobiju potrebna sredstva za istu, te smo tako podesili isplatu potpora sukladno agro-rokovima.

U ožujku se očekuje i isplata potpora za sve ostale ratarske kulture.

Ja sam naisao na ovaj clanak na mps.hr. Nadam se da ce ispostovat sto su rekli,samo neznam dali i moj predmet ulazi i ipslatu kapitalnih ulaganja.

Kada dobijete poticaj bilo bi ljepo da vamo obavjestite da i mi znamo otci provjeriti jel sjela uplata.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Meni je sjeo poticaj za kukuruz 50% od 2250.
Valjda ce i postovati i dogovor tako da drugi dio plate do kraja 3 mjeseca.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Kod mene još ništa ni za kukuruz ni za voćnjak,kako oni to isplaćuju,na kapaljku ili po abecedi ?
 
A

atomizer

Guest
več me sramota iči u banku provjeravat račun.trebam za voćnjak dobiti kako je svima obećano ali para nema.mirovine treba isplatit pa svim državnim službama plače...maaaa nema para jer smo bankrot a gospon sanader bude i oca i mater prodao strancima ako več nije.lani je bosancima puko buđet a nama izgleda ove godine bude puko ko balon! :(
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
pa ako će dijelit kao prošli put onda idu otprilike od istoka prema zapadu ali tko zna na kraju :scratch
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Otvorite si internet bankarstvo da ne morate stalno banke zvati.Računam mi seljaci ćemo nekako preživjet krizu osim ovih što imaju velike kredite,njima ako sve kihne odoše farme i kuće u vlasništvo banaka,međutim ljudi u gradu koji žive samo od kune su naje,nadajmo se najboljem.
 
A

atomizer

Guest
Kod mene su ljudi dobili poticaj za kukuruz ali ja za jabuku nisam još ništa dobio.jel koji voćar dobio poticaj ovih dana?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
atomizer kaže:
Kod mene su ljudi dobili poticaj za kukuruz ali ja za jabuku nisam još ništa dobio.jel koji voćar dobio poticaj ovih dana?

Ni za kukuruz ni za jabuku :(
 
A

atomizer

Guest
ovako za poticaj mi nikad nije bila frka ko ove godine.manjak vlastitih sredstava i to jako osjetan u odnosu na prijašnje godine.zaštitna sredstva i gnojivo kad vidim cijenik boli me glava da noću ne spavam.zvao sam ministarstvo milionti puta i nikad se niko ne javi.slao mailove svaki tjedan ali nikad odgovora.ubija me to što ti poticaji nikad nisu stizali po obećanom.bolje da kažu čekajte ljudi još dva mjeseca i bit če.ovako svako malo u banku da poljubim bravu. :scratch
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Meni je frka na sve strane,svi stišću lovu i kasne s isplatama,samo da minus na tekućem podmirim pa ću mirno spavat,imam 40000 kuna nenaplaćenih,a računi stižu...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
ma opcenito je frka sa lovom....
osobno nemam nekog duga ,ali imam kredit svaka 3mj 15kn,nije velik iznos pa se moze podnjeti.
ali ovi koji imaju velike kredite,znam da je tesko.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
zsolin kaže:
ma opcenito je frka sa lovom....
osobno nemam nekog duga ,ali imam kredit svaka 3mj 15kn,nije velik iznos pa se moze podnjeti.
ali ovi koji imaju velike kredite,znam da je tesko.

15 kn kredit svaka 3 mjeseca :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh