• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

FIOLICA

Novi član
Tu od
29 Tra 2016
Poruka
13
Akosi u sustavu PDV-a onda račun nije problem,a svi koji imaju plastenike okreću dobru lovu a samim tim postaju obveznici istoga:icon_oak:.
Ovi prije mene su ti dobro napisali svi bi neke veze i muljali bi a kad zakasni poticaj onda uzbuna. Epa sad prosvjeduj kad je pšenica sramotno jeftina i svi šute šta je to ?Ovdje pišeš kako si malo dobio a ne kažeš zašto:mur:,nemoj mene gledati kao nekoga protiv seljaka ali krenimo svi prvo od sebe.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
188
Prijatelju ako sam ja redovit državi sa doprinosima onda očekujem da i oni na vrijeme i u punom iznosu plate poticaj jer ja na to imam pravo. a koje veze nama trebaju u poljoprivredi, da vučem za rukav mljekarsku industriju, poreznu, itd. ako nešta ne platim nitko mi to neće oprostit! ako netko netreba na vrijeme poticaj i u punom iznosu neka ga se odrekne i nek ga meni prepusti? Nisu svi pokvareni i muljatori.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Zašto da krenemo od sebe,pa ima velikih koji su problem,mali se boje kontrola i drže sve u redu,ja sam jedan od njih,več sam bio par puta kontroliran,od upisa u arkod,preko očevidnika prskanja pa da ne nabrajam dalje,a tko kontrolira velike,tako da vijeruj mali narod je pošten.
Ajde baci si neku računicu,uzmi si neku veču cifru na primjer,pa vidi koliko bi malih trebalo zaje državu da ju oštete za tu količinu novca,dok to jedan veliki od šale napravi.Koliko ima velikih koji uzimaju poticaj a u opče ne rade zemlju i to koliki hektari,a mali to ne rade,zato treba velike riba krenuti terati u red,a male ne spominji uzalud,i onako smo dosta napačeni.
 

MINI

Član
Tu od
20 Pro 2010
Poruka
53
Zašto da krenemo od sebe,pa ima velikih koji su problem,mali se boje kontrola i drže sve u redu,ja sam jedan od njih,več sam bio par puta kontroliran,od upisa u arkod,preko očevidnika prskanja pa da ne nabrajam dalje,a tko kontrolira velike,tako da vijeruj mali narod je pošten.
Ajde baci si neku računicu,uzmi si neku veču cifru na primjer,pa vidi koliko bi malih trebalo zaje državu da ju oštete za tu količinu novca,dok to jedan veliki od šale napravi.Koliko ima velikih koji uzimaju poticaj a u opče ne rade zemlju i to koliki hektari,a mali to ne rade,zato treba velike riba krenuti terati u red,a male ne spominji uzalud,i onako smo dosta napačeni.

Slažem se u potpunosti, ne mogu se xsvi seljaci ili barem oni koji se tako zovu trpati u isti koš.
Mi mali, ne mali nego mikro seljaci, ja osobno obrađujem nekih 6 ha zemlje i smatram se mikro seljakom, držimo svoje u redu na način i da sijemo i prskamo i sve ostalo, ja svu svoju robu prodajem preko računa iz razloga što se bojim da će se netko sjetiti kroz određeno vrijeme pitati,ok, dobio si poticaj prikaži izlaz kad nemaš svinje, stoku bilo što, gdje je tvojih 3-4 ha kukuruza.
Veliki su veliki i oni su posebna priča, da bi se trebalo krenuti od njih i zavesti reda to je istina.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa cijeli je Velebit prijavljen u eko pašnjake,tko tu bere poticaj za stijene a ne eko pašnjak.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pa cijeli je Velebit prijavljen u eko pašnjake,tko tu bere poticaj za stijene a ne eko pašnjak.

Pa neka kamen potiču šta oni iz Zagreba znaju što je zemlja
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
dobio danas obavijest o preboju 1600 kn sa poreznom za dan 12,07 ...kako sada to a tvrde da je isplaceno ?'
Ja sam zakinut za oko 25 % u odnosu na iznos koji mi je dodjeljen..
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Jel ima onih koji nisu zakinuti ?

Ima neko da je dobio 55% više negoprošle godine ?
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ja dobol 60 % manje možda i vise moral bi sve izracunati jer zadnja uplata je 34 kune na 45 hektari...
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Jel zna tko sto je sa ekoloskim dijelom ili jos uvijek zeza aplikacija?
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Jučer je moj kolega zvao za Ekološku i reki su da se još malo strpi da nisu još svi obrađeni, jer nikome nije još isplaćena rekla gospođa da Eko ide svima od jedanput a ne na rate
A vidjet ćemo i to,kad god ko zove svakom drugačije kažu,uglavnom kod mene još niko nije dobio ni kune za Eko.
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Za otežane uvjete nisam dobio ,bio u agenciji ćovjek mi otvori , ono odobreno ali isplata nula .Bit će kažu do kraja mjeseca.Toliko o ministrovoj prići.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ministar je okružen imbecilnim savjetnicima i zato je bila ovakva isplata poticaja,vrijeme bude pokazalo da su mnogi novci otišli za drač.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Tako je to s hdz i mostićom ja nezz dal je gore bilo .
A hvalili se ko zna možda su i sebi ćopili u džepe
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Tipično kod nas od elite,nitko za ništa ne odgovara,zato djecu u političare i meteorologe, jer cijeli radni vijek laprdaju,a za ništa ne odgovaraju !:icon_pidu::icon_pidu:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh