• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Da taj kaj je klepnul 2-3 radija je problem a ovi kaj su pokrali državu ti su vam dobri zato nam i je tak...
I sigurno će NETKO iz HSSa biti bolja opcija za ministra nego iz sdpa
A i vidli smo most kako se proslavio na poticajima
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da koliko je HDZ samo pokrao i nikome ništa ma nova stranka novi ljudi .
Jednom lopov uvjek lopov.
A most je nesposoban opasno ne daj bože da su na vlasti i lažljivci veliki.
Poticaj prije roka a ono i poslije stiže .
 

independent

Član
Tu od
17 Pro 2012
Poruka
161
Manite se politike. To su samo čopori jelena, vukova ili divljih svinja koji nam rade štetu u poljoprivredi. Ogradite se , motiku u ruke i radite za sebe (neću pisat kaj sam htio još uz to napomenut).
Zadovoljan sam sa poticajem ove godine, a kako će bit nagodinu vidjet ću. Prošlih 15 godina poticaja = tuga i jad.
 

FIOLICA

Novi član
Tu od
29 Tra 2016
Poruka
13
Manite se politike. To su samo čopori jelena, vukova ili divljih svinja koji nam rade štetu u poljoprivredi. Ogradite se , motiku u ruke i radite za sebe (neću pisat kaj sam htio još uz to napomenut).
Zadovoljan sam sa poticajem ove godine, a kako će bit nagodinu vidjet ću. Prošlih 15 godina poticaja = tuga i jad.
Bravo! Potpisujem svaku riječ.:icon_super:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Lažovina če i u zatvoru nešto zaje...
Ma nije on to napravio sa svojom sposobnošču,to su drugi morali njemu prezentirati,kak to treba napraviti,a on sa svojom pameti na kraju bude to morao odraditi u zatvoru.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
ha ha, slazem se...on je jedan od najnesposobnijih ljudi koji se pojavio na politickoj sceni i zato ce naj.....
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Pitanje za one u ekološkoj proizvodnji, da li vam je sve isplaćeno? Mislim i na mjeru 11... za trajne nasade sve zajedno od 7000 - 10 000kn/ha. Kaže kolega iz Osijeka da je prije 30.06. dobio 10 000kn/ha trajni nasad prijelazno razdoblje, ja ekološkog još ništa nisam dobio.
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
311
Dali su ikome stigle odluke o ovome sto je isplaceno ove godine?
Ministar je govorio da ce odluke stici odmah nakon sto bude sve isplaceno, jos malo moraju dati i predujam, za koji sumnjam da cemo vidjet jer dok se oni opet posloze od izbora ce proci pola godine, a na kraju od odluka nista, ja nemam pojma za sto i koliko smo dobili
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Ništa od odluka.Puste priče.Što se tiče izbora evo sad je idealan momenat i prilika da se seljaci dignu i unaprijed daju na znanje da onaj tko želi glas da će se obvezati da će se predujam isplatiti 11/12 mjesec 2016 i da nema više nikakvih čekanja da se oni saberu i nađu zamjenike pa proračun i ostale budalaštine.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Vjerojatno će se tako dogovarati i za svoje plaće naknadno.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas došlo riješenje za obavljenu kontrolu na gospodarstvu,zbog jedne životinje koja nije razdužena u klaonici,umanjanje poticaja od 1-3 % ali od cijelog iznosa,kako su dobri ti matematičari gore u agenciji,kako ne uzmu od pojedinačne stavke,nego od cijelog iznosa.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ajkula, a kak ti možeš utjecati na to ak oni ne razduže?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Možda nije razdužena u klaonici jer je otišla za njegove potrebe. Čim napraviš putni list s tim više nemaš brige.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jbg.ne sekiram se ja za tih 3% ali kod veterinara je brojčano stanje OK.ali kod ovih iz agencije je bilo to jedno višak,tako da idemo dalje.Aha danas bila isplata za nešto , cijelih 14 kuna i 60lp,:biggrin::biggrin:
 

Tigo

Novi član
Tu od
5 Lip 2008
Poruka
14
Pozdrav,
da li se netko od vas žalio na nepotpunu isplatu poticaja i ako je da li je rezultat žalbe bio pozitivan?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh