• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ivankaland

Novi član
Tu od
30 Kol 2016
Poruka
6
Je li to sigurno osiguranje jer nama je danas sijelo nešto sitno ali poticaja. Jel možete provjeriti jel to osiguranje?


Hvala
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
ne piše nikakvi poticaj, samo agencija za plačanje tako da mislim da je osiguranje. Nešto sitno i meni sjelo al piše potica.
 

ivankaland

Novi član
Tu od
30 Kol 2016
Poruka
6
Upravo sad sjelo na račun, ali naravno manje nego što smo očekivali, valjda će sutra ostatak.

Ipak hvala na informaciji
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
mislim da neće bit nikakvog"ostatka sutra".......meni sjelo,naravno umanjeno,umjesto 5000 sjelo 3800.....i piše "osiguranje 2016":icon_hang:
 

ivankaland

Novi član
Tu od
30 Kol 2016
Poruka
6
I neće biti ništa više, ja zvala agenciju. Imali su više zahtjeva od novaca i zato su svima smanjili. To nema nigdje, užas.

I onda se čudimo što nam odlazi mladež.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Danas, 05.09. sjelo mi 3732,84 kuna, plačanje povezano s područjima s prirodnim ograničenjima i ostalim posebnim uvjetima. Tome se fakat nisam nadao, ali kako se veli, svejedno im hvala.
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Momci idite provjeriti racune, nesto se cudno dogada sa uplatama. Novci sjedaju, a ja ne znam od kuda i za sta.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Momci idite provjeriti racune, nesto se cudno dogada sa uplatama. Novci sjedaju, a ja ne znam od kuda i za sta.


Kad sam vidio danas poruku, otisao bas pogledati, na racunu 2500 i nesto kuna sjelo, neznam za cega, al ok
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Kod mene je sjela ekoloska kao da su izplatili sve ove ostatke unazad 3god koliko su mi ukrali ili se je netko zajebo pa stiso jednu nulu previse hahah
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,107
Zakonski ide od 16.10.
A ovisi koliko će se naši potrudit po tome pitanju.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Je nemogu trošiti ali zato su i napravili da moraju donijet proračun za svaku godinu da ne ostanu bez posla.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh