• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A bome da ja bi taj poticaj dao ali ide kuda ne treba .
Jedni od toga žive a drugi kupuju sasvim desete stvari aute .
Mislim sve je to promašeno i nikud ne vodi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
83
Mene samo zanima je li znaju ovi iz EU na koji način se djele njihove pare i pod kojim uvjetima
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
E sada vidite zasto sam pisao o provjerama i inspekcijama, samo je zalosno sto ce doci neki kontrolor i mene hebat, a on na zeni ima prijavljeno 500.000kn poticaja za uzgajanje magle...
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
pa nije lako uzgajati maglu, tu zna biti godina kad nema prinosa od magle
onda moraš živiti od poticaja, zato takvi i na vrijeme dobiju poticaj, jer im je teško

lako je nama na selu uvijek ima šta za pojest, a u gradu moraš imati para ako hoćeš jesti, niko ti u trgovini neće dati džabe da jedeš

zato i je najbolje da prvo ovi poljoprivrednici iz grada dobiju poticaj, a za nas šta ostane
mi ćemo se već snaći
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Meni si čini da te pare nemaju veze s europom, već su to naši novci, koje nam oni "velikodušno" dijele. A oni koji znaju ljepše napisati hrpu laži (čitaj "projekt"), dobiju više od nas malih koji nemamo vremana za to, jer za to vrijeme moramo raditi.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma banda a ja čekaj dalje novce da uložim .
Kuda ova država ide ja neznam
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
hm, čudno da se netko neće odreć poticaja na svoju zemlju...i prepustit ga nekome tko će obraditi tu zemlju...luđak neki...:icon_rofl:
dječaci, poticaj se veže za vlasništvo nad zemljom jer i prava na poticaj su nasljedna kao i sama imovina(zemlja).

Vlasnik zemlje ima pravo na rentu, najamninu. A onaj koji obrađuje zemlju ima prava za plačanje na temelju kojih ostvaruje poticaje. Zato kada istekne najam ti možeš uzeti drugu zemlju u najam i skoristiti ta prava za plačanje na toj zemlji.

Nije problem da netko traži i 3000kn po hektaru ali ja oču da bude na ugovor. Tako da sam ja siguran da je moje ulaganje u tu zemlju sigurno a ne da se on predomisli pa bi malo on proizvodil ili dao nekome drugome da radi.
Pod ulaganje mislim analizu tla, kalcifikaciju, stajski gnoj, i mineralna gnjojiva ako se stavljaju preporučene količine a ne minimalno, smanjivanje zakorovljenosti parcele, podrivanje...

Tko ne shvača neće nikad ni shvatiti.
Ja bih najrađe da se u eu zabrane poticaji, tada bih hr poljoprivreda profitirala.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
@baba

To sve i onaj post prije i ovaj zadnji su samo moje glediste, ne u "ovakvoj" drzavi sa ovakvim konjima, nego u uredjenoj drzavi, gdje sve ide onako kako treba. Malo je takvih u svijetu, ali jbg...
 

Hope

Član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
43
Svi šute, neznam šta je sa poticajem, nešto je sjelo još prošli tjedan, to je sve ili će biti još uplata?
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Zašto nam objavljuješ članke stare 4 mjeseca?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
jesi ih pitao za šta je taj poticaj? Ljetovanje? Skijanje? Ili za autobus za Njemačku?
...ministarstvo poljoprivrede a poticaj za turizam...svašta!
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
jesi ih pitao za šta je taj poticaj? Ljetovanje? Skijanje? Ili za autobus za Njemačku?
...ministarstvo poljoprivrede a poticaj za turizam...svašta!

Ma to je za niš morat ću se dogovorit s zlaticom da pričeka poticaj da kupim actaru..
Ludost
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
moglo bi nešto sjesti jer sam dobio od veterinarske opomenu za račune
a iz dosadašnjeg iskustva obično je poslje toga slijedila neka uplata od strane agencije
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh