• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Bilo je promjena na Agronetu,konacno stanje ce se znati nakon 30. lipnja,odobreni iznos nisu mjenjali ...
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Nemaju oni novaca pa mudruju i odugovlace bas cudno gdje su pare...inace bi isplatili sve do lipe.Bitno da racuni ne kasne nit dana i redovno dolaze.Bice sta bude briga me vise za njihova obecanja i njihove vizije,imam i ja viziju veliku ali neostvarivu.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Neda krepat danas 20 kuna sutra 20 tako pomalo da se ima za sendvić.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ja isto preraspodjeljeno dobio 44 kune..

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Ne razumijem šta ste se uhvatili priče o poticajima kad je glavnina onoga što smo trebali dobiti već ispalćena, ostala su samo poravnanja tj ta sića koja sada stiže, jedino tko ima ekološku ima za dobiti neku pristojniju sumu...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Točno. A ta pristojna suma, meni još nekih 18 000 kn, je trebalo sjesti u svibnju, kako je i najavljeno. Kad je istekao rok, gospoda su promijenila datume. Sreća pa nisam naručio drobilicu kako sam planirao, jer očito nitko nije sposoban držati se onoga što napiše, a još manje onoga što kaže.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
blackout, meni nije jasno kako si ti mogao dobiti sve kada još nije isplaćena 2. rata od 1.225.821.137,99 kn + proteinski od 35.868.565,04 kn?

Pa nije to sića! Prva rata je bila 1.073.655.324,13kn i nije cijela isplaćena!

Imaš vezu u apprrr-u?
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Meni nit mnogima oko mene nit pola nije isplaceno,posto ne zivim u HR rekao sam zeni ti meni nesto lazes tu,ona pobijesnila i otisla u banku dignula izvijesce slikala i poslala mi sve posto je opunemocnik.Znaci moj zakljucak na lanjsku godinu koliko me sljedovalo poticaja i koliko sam dobio ove godine nit pola od lanjske iako imam vise 4ha i vise 20 ovaca i dvije krave.Stacete sigurno su se novci vratili u Evropske fondove posto je nas covijek dobio previse jer kad bude kontrola i nadje nepravilnosti sigurno vrate visak nivaca okaklen su ih dobili jer ipak je to humano.
 

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Ne razumijem šta ste se uhvatili priče o poticajima kad je glavnina onoga što smo trebali dobiti već ispalćena, ostala su samo poravnanja tj ta sića koja sada stiže, jedino tko ima ekološku ima za dobiti neku pristojniju sumu...

I danas ima ljudi koji ne znaju da neki nisu dobili ni lipe poticaja.
Uglavnom ekoloski i oni koji su bili u kontroli.
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
blackout, meni nije jasno kako si ti mogao dobiti sve kada još nije isplaćena 2. rata od 1.225.821.137,99 kn + proteinski od 35.868.565,04 kn?

Pa nije to sića! Prva rata je bila 1.073.655.324,13kn i nije cijela isplaćena!

Imaš vezu u apprrr-u?

Naravno da ne, ali očito onda nije svima isplaćeno jednako
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Da su to Hrvatske pare nego iz Evropskih fondova i namijenute nama bijednicima i opet ih "planuse"ovo da nije zalosno bilo bih smijesno.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Koliko površine obrađuješ mali?

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk

8 ha po papirina .
oko 30000 kn dobijem a nisam ni pola.
Žalosno sve uložim i novaca nema obećano i kasne .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
To ti je sporedna ili jedina djelatnost?

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk

Većinom jedina , radim nešto usput i to krpam po poljoprivredi rupe.
Sad treba prskanja moraš sabirat .
A ovi što beru poticaj samo većina ih dobila.
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Kod mene u selu ima vise ovih sto imaju 7 koka oroza i jednog psa sto imaju po 70-80 000 poticaja nego ovih sto imaju ovce i krave pa se pate i dobiju 70 000 kn poticaja jer nemaju svoje zemlje a ni drzavne nema.Ovi sto nemaju nista primaju poticaj kose i prodavaju bale pa imaju skoro duplo a ovi sto imaju stoku kupuju livadu od takvih slicnih ili idu 25km kositi daleko i opet nista nemaju kad sve zbroje da nije toga zalosnog poticaja bili bi na teskom gubitku.Pa ne mozemo svi zauzeti selo napusteno i pustiti stoku da seta i krepava 12 mijeseci,treba imati srca i za to.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh