• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,978
Evo nekom se zamjerio pa su ga iskontrolirali 😂...

Al da.. Ja planirao kupiti malčer. Sad ću ga očito za zimu kupitu.. Kakva je blesava godina možda budemo i za Božić kosili..
 

Lill

Član
Tu od
8 Svi 2017
Poruka
65
Mi smo zvali za zaštićene pasmine al nit se potrude više provjeravati..sve im je odgovor 30.6..a kad ne bude do tad rec će griješili ste...uvijek oni u pravu
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
156
Sveti Zakon 30.06 meni bebica ima 15 mjeseci naucila govorit ,, ,,,,,, kaze tata 30.06😂😂😂😂😂koje ruganje od poljoprivrede 😩😩😩😩😩
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
I mi podnjeli prigovor, doc ce kroz par dana ne brini, negativan naravno (nije prvi put da s valjanim razlozima saljemo prigovor, al uvijek negativan odgovor) Vise sebe da smirimo, nego da ocekujemo pozitivan ishod

Danas sam razgovarao sa djelatnikom u apprrr u vezi mjere 22. Pitao sam ga u kojoj je fazi moj prigovor. Kaže da ništa ne zna, da se treba osnovati povjerenstvo koje će pregledavati prigovore i donositi odluke. Eto, ako nekoga zanima.
Ima li nekih informacija o statusu prigovora? Koga zvati? Meni isto još nisu odgovorili na prigovor.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Ja ne, nisam platio ni za prošlu godinu.. Što je netko i napisao u temi, "gdje su nam članske iskaznice?"
Pa ja sam ta budala koja napisala a gdje su nam članske iskaznice, šteta što u meilu nije postojala opcija da stavim spam pošta. Uh kako bi se HPK veselio na spam poštu.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
501
Prave nas debilima. Kontrole traju već misec dana, i nikome ništa ne plaćaju osim što su nešto platili početkom mjeseca. Ovaj tjedan ne očekujte ništa jer su glavne face na produženom odmoru
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh