• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Zadnjih 5-6 godina uvijek bi do 30.6 isplatili. I kad je sve na vrijeme isplaceno, opet znalo neko poravnanje sjesti, nesto sitno. Al sta to vrijedi za one koji nisu dobili u veljaci i svibnju
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Tako je. Nagodinu je 2 (mislim 2. Ali možda i 3.) superizborna godina u hrvatskoj povijesti.

Eu parlament, vlada i 2 kruga predsjedničkih 😁...

Sve će biti na vrijeme...
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Nagradno pitanje....

Jel itko zna zašto ćemo nagodinu sve dobiti i to u što kraćem roku?
Dobit čemo muda labudova kao i ove godine, pa zar ju nisi gledao jučer na TV-u kako laže. Danas je gledala reprizu pa ni ona sama ne može vjerovati u to što sve samljela na tv-u. 😂😂😂😂 Majko mila pa ta nezna ni kako metla izgleda a ne kako izgleda poljoprivreda.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
189
Dobio odgovor za mjeru 14 zakon taj i taj pa podzakon pa kontrole u tijeku pa isplate do 30 6 ali jednim zakonom se može isplatiti i izvan tog roka tak da sve znam i opet ništa neznam
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
503
Nemaju oni dovoljno love. To se najbolje vidi po tome što su Pvp isplatili u postotku (85%). Činjenica je da su isplatili briselski dio, a domovinski njet. Čekaju da se napuni proračun pa da pribave koju kintu,a tu će nas nastojati maksimalno zakinuti.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Dobit čemo muda labudova kao i ove godine, pa zar ju nisi gledao jučer na TV-u kako laže. Danas je gledala reprizu pa ni ona sama ne može vjerovati u to što sve samljela na tv-u. 😂😂😂😂 Majko mila pa ta nezna ni kako metla izgleda a ne kako izgleda poljoprivreda.


Vjerovali ili ne ne posjedujem televizor već jedno 10 godina 😂..

I nekako mi je ljepše u životu...
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Vjerovali ili ne ne posjedujem televizor već jedno 10 godina 😂..

I nekako mi je ljepše u životu...
Pa ja ga ni negledam, još sam morao kupiti TV sa brisačima 😂😂😂, otac kad vidi ove plave ili crvene ministre sa ljubičastim nosom, pljuje po tv-u😂😂. Slučajno jučer naišao otac gledao poljoprivrednu pa usput vidio bajke kako snjeguljica hvali svoga Andriju premijera patuljka😂😂😂😂

Kako rekli bi na carini, nista za prijaviti!!

Dobio odgovor za mjeru 14 zakon taj i taj pa podzakon pa kontrole u tijeku pa isplate do 30 6 ali jednim zakonom se može isplatiti i izvan tog roka tak da sve znam i opet ništa neznam
Dragi moj bilogora, ove godine ti nitko ništa nezna, ili su glupi ili mutavi. Pa pogledaj samo onu u BJ što sjedi u agenciji pred vratima, cijelo vrijeme tipka po mobitelu i za to prima plaču.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
26
Ljudi ima li tko da je prošao na fondovima mislim da je 6.1.1.(50 hilj eurića) i da je dobio 2 ratu (15 hilj).Prva rata je dobijena nekako u 10 mj. a od druge ni traga ni glasa.Ima li kakav br.tel . u ministarstvu koga zvati i pitati?Da napomenem papiri svi uredno predani za drugu ratu.Tnx
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001
Sad kad sjednu odjednom i 2022 i 2023... A što će se novih auta vozati..

Ja bi odmah mijenjao svoj za novi.

Samo ne znam jel ovaj 1986 za neki malo noviji tipa pajero 1990+...

Ili scenica 2003 za nekog bar 2005 🤣🤣
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Sad kad sjednu odjednom i 2022 i 2023... A što će se novih auta vozati..

Ja bi odmah mijenjao svoj za novi.

Samo ne znam jel ovaj 1986 za neki malo noviji tipa pajero 1990+...

Ili scenica 2003 za nekog bar 2005 🤣🤣
Vikendica na moru je već kupljena? 😁
 
  • Volim
Reactions: ZJ
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh