• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Sad kad sjednu odjednom i 2022 i 2023... A što će se novih auta vozati..

Ja bi odmah mijenjao svoj za novi.

Samo ne znam jel ovaj 1986 za neki malo noviji tipa pajero 1990+...

Ili scenica 2003 za nekog bar 2005 🤣🤣
Pa kave sam sreče ove godine ono što uplede bit će za bicikl sa kockastim kotačima 😂😂😂😂😂
 

Travica

Aktivni član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
140
Boze dragi 01.06 oni jos nisu isplatili sve za 2022 god.nije sramotno vec tragicno al ozbiljno 😔
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
243
Mogu raditi kako hoće jer nemamo nikoga da nas zastupa čak ni da pita šta se događa,zašto nema isplata,gdje su odluke i koliko trebamo dobiti?.Meni osobno fale ti novci i kad zovem dobijem isti odgovor ja nemogu ništa drugo i smatram da je žalosno da proizvođači tako prolaze.
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
481
Reka vam je ravnatelj agencije da su kontrole. Idu od štale do štale i kontroliraju u kakvom komforu žive životinje. Znate li Vi koliko oni moraju štala obići da bi sve iskontrolirali, pa ih onda ljudi časte, ushićeni njihovim dolaskom i zato Vam to toliko traje.Jer ako se životinje požale da im ne krevet neudoban ili nedaj bože loša hrana i pažnja ništa od poticaja.Ali zato je njima u APPPRR u danas legla plaća.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Reka vam je ravnatelj agencije da su kontrole. Idu od štale do štale i kontroliraju u kakvom komforu žive životinje. Znate li Vi koliko oni moraju štala obići da bi sve iskontrolirali, pa ih onda ljudi časte, ushićeni njihovim dolaskom i zato Vam to toliko traje.Jer ako se životinje požale da im ne krevet neudoban ili nedaj bože loša hrana i pažnja ništa od poticaja.Ali zato je njima u APPPRR u danas legla plaća.
Dok oni dođu kod mene će štala bit prazna, ako pitaju a gdje krave. Čule da vi dolazite pa pobjegle u klaonicu. 4.5 nema više dva na jedan laktrofriz i nema druge, klaonica. Pa neču se kupat u mljeko ko Njemci. Nizozemci daju još veče poticaje za one koji se riješe svih krava. Ako mogu Nizozemci mogu i ja, ovako i onako rade mi samo minus.

A u koju to mjeru ide🤔, legla im plača. Da i mi prijavimo tu mjeru 🤔
 

Neretva

Član
Tu od
24 Svi 2019
Poruka
43
Pisanog traga se boje, jedan mail sam poslao, Kad će isplata mjere 10 i PVP voće i povrće, molim Vas bez glupih odgovora"krajem svibnja, kontrole u tijeku, itd. Odmah sam dobio odgovor, pošaljite mipg
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,855
Poštovani,



Odobravanja i isplate su u tijeku i traju do 30. lipnja 2023. godine.



S poštovanjem


To je odgovor koji se dobije 😂
 

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Pozdrav. Ove godine sam prvi put prijavio klopke. Šta trebam raditi? Mislim da mi je rekla da negdje početkom 6. mjeseca moram poslati izjavu, dokaz.... Šta već... Jel netko zna šta ispunjavam, šta šaljem, gdje...
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
481
Poštovani,



Odobravanja i isplate su u tijeku i traju do 30. lipnja 2023. godine.



S poštovanjem


To je odgovor koji se dobije 😂

Zovem ih točno 20 minuta na ova njihova 4 telefona za mjeru 10,11 i13. Ili nitko ne radi ili su toliko bezobrazni da se ne javljaju
01/6002-706,01/6002-782, 01/6002-891 i 01/6002-828
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
243
Iz iskustva nitko vam se neće ni javiti jedino informacije u financijama dali je došlo odobrenje za isplatu na 016002755 ili56 zadnji
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh