• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

maneken

Član
Tu od
2 Ruj 2020
Poruka
60
ja imah hektar i nesto pod eko gnojivom i dva hektara pod muk.
sjelo je 590 eura prosli tjedan.
Nemam e bankarstvo pa predpostavljam da je to gnojivo.
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
129
Bit će nama neugodno kad vidimo na računima koliko nam je manje isplaćeno 🫣🫣😬😬
 

Igi88

Aktivni član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
139
Ja imam inf za par korisnika koji su dobili muk.
Mi dobili Muk,ali zadnja godina po starom
Negdje 5.6
Otprilike štima
Ima moj info prije ako nekog zanima nek potraži na forumu točan datum

Još nedostaje pvp voće,eko....
A neka poravnanja nemam pojma što i za koliko....
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
129
Zakonski rok je 30.06 😁 čekaju sve mjere po eko shemama i sve zahtjeve po podružnicama, da vide s koliko novaca raspolažu jer para nema dovoljno 🤯
 

Marko7711

Novi član
Tu od
5 Velj 2024
Poruka
18
Da li zna tko šta o onoj pomoći za pšenicu, ječam, uljanu repicu?
Ja ni prvu uplatio nisam dobio, a sad kad sam predavao one papire ponovo navodno mi koji nismo dobili trebali bi dobiti obadvije uplate.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
367
Kaj je tu novo rečeno?
 

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
61
Da li zna tko šta o onoj pomoći za pšenicu, ječam, uljanu repicu?
Ja ni prvu uplatio nisam dobio, a sad kad sam predavao one papire ponovo navodno mi koji nismo dobili trebali bi dobiti obadvije uplate.
Ja sam im postavila to pitanje i odgovorili su mi da je predviđena isplata pola ove godine a pola 2025.E sad možda daju tih pola do 30.6,teško je reći. Trebalo bi ministra priupitati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh