• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
571
Još ništa za muve,komare,škarambeže,šišmiše,zmije,glodavce,leptire,gusjenice i ostalu gamad. Na što troše pare,a hranu u vozimo iz Egipta,Brazila,Maroka i ostalih žabokrečina,umisto da nas potiču po kilu proizvedene robe
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,481
Ovo je taj bezobrazluk domaćeg aparata, a onda kad netko iz očaja napravi nešto tragično, onda se čude i prave nevini... Napisali su 70% isplaćeno... 70% čega? Samo obmanjuju javnost, prave nas budalama. Ja nisam dobio ni 40% osobno. Zašto nemaju ni malo obraza ni morala pa ako treba priznati nema se novaca ili ne možemo stići obraditi sve?
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-06-19-13-39-37-521_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-19-13-39-37-521_com.android.chrome.jpg
    37.2 KB · Pregleda: 41

sanjak

Član
Tu od
7 Kol 2023
Poruka
65
Ovo je taj bezobrazluk domaćeg aparata, a onda kad netko iz očaja napravi nešto tragično, onda se čude i prave nevini... Napisali su 70% isplaćeno... 70% čega? Samo obmanjuju javnost, prave nas budalama. Ja nisam dobio ni 40% osobno. Zašto nemaju ni malo obraza ni morala pa ako treba priznati nema se novaca ili ne možemo stići obraditi sve?
Svi smo dobili manje poticaja za bilo što.Jucer sam uspoređivala koliko je poticaja sjelo lani i koliko za ovu godinu oko 40 posto manje.Znam da su se mijenjala pravila i ti svi nazivi ali poticaja je manje i to znatno.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
394
Intenzivirana ,isto sjela.
@intronic2 to je jedina istina ,što ste napisali. Čemu sve te agencije i savjetnici ,ako mi nakon mukotrpnog radnog dana moraš još pravilnike čitati?
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
99
Meni je zasad sve ukupno sjelo 7000e za prijavljenih 13,7ha što ispada cca 500 eura po hektaru a nisam prijavio eko sheme jedino primam za mlade još ako sjedne poravnanja i pomoć za troškove u pšenici za prošlu godinu ja sam jako zadovoljan.
 

splenkov

Član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
52
U petak ide eko, kaze ministar

Onima koji su poslali evidencije a ostali moraju dostavit pa ce im bit isplaceno
 

mmpoljo

Aktivni član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
100
Dakle: kasni se radi OPGovaca koji nisu ispunili obveze, a velikodušni APPRRR spašava čak i one koji nisu sve dostavili... koji spin :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,648
ne kasni se zbog toga. lijepo ti piše da će biti isplaćeno onima koji su sve predali.

ja sam jedan od onih koji isto nije predao obrazac za zaštitu ugroženih pasmina. zvali me danas iz agencije. samo mi je malo glupo da predajem jedan obrazac papirnato ako sam sve popunio online i digitalno potpisao i predao zahtjev. taj obrazac bi isto tako morao biti online u sklopu predaje zahtjeva kao što su svi ostali obrasci.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
864
Netko tko je lani posijao travne trake.Šta sve treba unijeti u obrazac 11 evidencije.Može li mi tko poslati primjer? Hvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh