• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
77
Ocito da je to neka razlika 🤣ma tragikomedija, iskreno nisam se nicemu niti nadala, ali evo bas me zanima da li je to sve ili ce biti jos nekih isplata…
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,755
Ako niste znali. Danas se radi skraćeno. A neki ni ne rade.

Sutra je državni praznik i ako državni praznik pada na neradni dan. Dan prije njega se ili ne radi ili radi skraćeno..

Vidi se da ne znate kako funkcionira državna administracija 😅
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
118
Sjelo za izvorne i zaštićene pasmine, pbz
Jel ti sjelo sve za životinje? Meni upravo sjelo ali 40%. Tj. Imam 12 konja hh prijavljeno, sada mi sjelo samo za 5.
 

nino19

Član
Tu od
4 Stu 2023
Poruka
71
Meni je za sve sjelo. A jel imaš sve po novom ili imaš nešto i i starom razdoblju? Provjeri zahtjev od prošle godine, tamo ti sve piše

Uglavnom, prošli tjedan je sjelo za konje po starom razdoblju
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
118
@nino19 evo imam onaj obrazac u rukama sta sam predao prosle godine u 12om mjesecu. Upisanih je 12 konja na tome i to je godina za 2023. Tako mi na uplati pise 2023 ali samo 1981€ od 4680 €

Koga mi je najbolje zvati u agenciju da provjerim? Zna itko?

Koliko si onda dobio po konju? Jel isto HH?
 

Najnoviji postovi

Na vrh