• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,452
A ako sad dobivamo umanjene iznose za MUK i KFK, da li su i oni koji su ranije dobili navedeno, Isto dobili u umanjenom iznosu? I ako je tako, čemu uopće ići u to kad ne znaš koliko ćeš i kad dobiti... A moraš njihove zahtjeve ispunjavati... To je čista navlakuša.
 

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
19
I prijašnjih je godina znao biti isplaćen MUK u dva dijela, ali nikada ovako kasno. Ne znam kad misle ostatak isplatiti. S tim da za Zute ploče još ni centa. Po pravilniku za IAKS mjere su fiksni iznosi, nema minimalno ni maximalno.
 

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
24
Poz. Zanima me kolika su poravnanja bila za osnovno i preraspodijelno po ha ? Jer puno vas piše kolike ste uplate dobili, a ne koliko po ha ispada. Hvala na odgovoru. Ako sam preskočio da je netko već pisao, sory na mome propustu.
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
71
Poz. Zanima me kolika su poravnanja bila za osnovno i preraspodijelno po ha ? Jer puno vas piše kolike ste uplate dobili, a ne koliko po ha ispada. Hvala na odgovoru. Ako sam preskočio da je netko već pisao, sory na mome propustu.
Osnovno 7.3 e po ha
Preraspodjeljeno 0.66 e ha
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,452
Meni je sjelo MUK I ŽUTE, po mojoj procjeni 15% manje od očekivanog... Podijeljenog sam mišljenja, ali dobro da i ne tuku kako je krenulo u poljoprivredi
 

Najnoviji postovi

Na vrh