• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

uprolazu

Novi član
Tu od
31 Svi 2024
Poruka
1
Pocela isplata za Dobrobit zivotinja, peradarstvo, zasad je sjela samo uplata za papir...
Pozdrav
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
379
Mi smo dobili 130 ili 150 e/ ha za stajski gnoj. Zakaj taj glupi odgovor? Nikome se neda ići pogledati jel nam priznaju 8 ili 10 ha. ( Imamo pametnijeg posla od buljenja u papire. Ako ti to pomaže.)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
221
Mi smo dobili 130 ili 150 e/ ha za stajski gnoj. Zakaj taj glupi odgovor? Nikome se neda ići pogledati jel nam priznaju 8 ili 10 ha. ( Imamo pametnijeg posla od buljenja u papire. Ako ti to pomaže.)
Zato jer sam dobio smjesan iznos od 25 eura po hektaru
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
379
@bilogora aha...e tu nešto ne štima.
Evo sad nama sjelo 19 e za tov junadi,a prodali smo jednu junicu u klaonicu , to je sad treća uplata za to jedno june 😁. Na tri puta oni isplaćuju za jedno june. Kaj reći?
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
221
Zadnji dan.... a treba svima isplatit....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
210
Isto 59 eura tov junadi.I jos jedna uplata dodatna preraspo.potpora dohotku..14 eura..mislim stvarno..
 

zeus505

Novi član
Tu od
20 Stu 2023
Poruka
11
Jel netko pisao od vas ekstenzivno gospodarenje pasnjacima ja kolko vidim za to jos nisam nista dobio ?
 

MakisaKZZ

Član
Tu od
22 Tra 2021
Poruka
70
Eto vrijedni moji ljudi.Samo da vam se pohvalim.Sjelo mi sve sta su mi naumili dat.I to je 29 posto manje u odnosu na proslu godinu.I nemam pravo reci da su umanjili poticaje nego da su ukinuli zeleno.To mi puno znaci.Poljoprivreda se i dalje potice sve vise.Sad jos kad ministar kineziolog dovede stvari u red bit ce cveta cvece u nase preduzece.Budite vrijedni i zdravi.Cujemo se u Studenom.Ziveli.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
280
Evo ja dobio za 22 ha 1036eu.Poslao sam odmah upit zašto tako malo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh