• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
726
Ko je dobio uplate za muk i klopke, kako vam se to zove na uplati koju ste dobili na račun?
Ja mislim da su ove godine nešto gadno zeznuli.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,452
Piše sve po P. S. u... Klima i okoliš 2023 ali kod klopki mi fali 50%, a muk je cijeli isplaćen
 

jb0344

Član
Tu od
6 Velj 2023
Poruka
45
Ko je dobio uplate za muk i klopke, kako vam se to zove na uplati koju ste dobili na račun?
Ja mislim da su ove godine nešto gadno zeznuli.
Mi smo jucer dobili MUK klopke nista....
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,354
Ništa kod nas još od žutih ploča...

Ako je danas zadnji dan prije isteka roka. Onda ne znam u čemu je problem...
 

MarkoD

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2023
Poruka
103
Ništa kod nas još od žutih ploča...

Ako je danas zadnji dan prije isteka roka. Onda ne znam u čemu je problem...
30.06 je zadnji dan. Radit ce oni i vikendom 🤣
Nebi se cudio da jos neke isplate budu u ponedjeljak (01.07.)
 

Nyckio83

Novi član
Tu od
28 Svi 2019
Poruka
17
Muk ništa,klopke fali više od 50 posto.Mislim da su nesto zeznuli jer taj dio sto mi fali je po novom razdoblju.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,452
Meni su za klopke rekli da imam sankcije 30%, i zato je manja isplata. A nitko ne kaže zašto, prema imam tu mjeru već 5 godina... Ne znam što sam pogriješio ovaj put
 

Nyckio83

Novi član
Tu od
28 Svi 2019
Poruka
17
Meni su za klopke rekli da imam sankcije 30%, i zato je manja isplata. A nitko ne kaže zašto, prema imam tu mjeru već 5 godina... Ne znam što sam pogriješio ovaj put
Treba ih zvati i tražiti obrazloženje.
 

Prunus

Novi član
Tu od
21 Lis 2020
Poruka
19
Muk jučer, fali 100 eura po Ha, ploče do sada ništa. Bojim se da ćemo se morat borit za kompletnu isplatu.. jer ako mogu tvrdit da nemaju evidencije uz predočen dokaz o primitku istih, onda mogu kaj god hoće.
 

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
71
Nešto su gadno sj. Bojim se samo da im ne prođe ovo . Nije moguće da imamo svi baš sankcije na sve što smo pisali .ovdje fali ogromna količina novca .Zvao sam knjgovodu za ekološku..kao radit će se kontrola isplata u 7mj i da će se imati pravo žalbe. Kakve čovječe žalbe . Ovdje nešto gadno ne valja 😡
 

newguy

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
143
Ako ovdje ima mljekara još, sjećate se 2012 kad smo dobiti papire sa lijepim iznosima da će nam biti plaćeno kad bude bolje stanje u državi ? Lijepa cifra je bila na papiru , kod mene preko 300 000 kuna..no do dana današnjeg nitko ni ne spominje to...tako da..izvući će se oni i s ovime..a mi ? Tko propao tko ostao 😡
 

Najnoviji postovi

Na vrh